Connect with us
Moulin Rouge

Novinky

V Moulin Rouge v Paříži budou moci návštěvníci poprvé přenocovat. Rezervovat ho můžeš za 1 € na noc

V Moulin Rouge v Paříži budou moci návštěvníci poprvé přenocovat. Rezervovat ho můžeš za 1 € na noc

Červený mlýn Moulin Rouge v Paříži poprvé v historii přivítá dva návštěvníky, kteří v něm budou moci přenocovat. A to jen za 1 € na noc. Rezervace se otevře 17. května 2022 v 19:00 a první dva šťastlivci budou moci zažít originální noc v legendárním místě kabaretní show.

Reklama

Kromě exkluzivního přístupu do světoznámého Mouling Rouge si návštěvníci budou moci prohlédnout backstage a dostanou také nejlepší místa na slavnou kabaretní show Féerie. Pokoj v mlýně byl předělán tak, aby návštěvníky přenesl zpět v čase do francouzského hlavního města umění a potěšení.

Moulin Rouge

Mouline Rouge, nacházející se v jedné z nejslavnějších čtvrtí Paříže Montmartre, je rodištěm francouzského kankánu. Poznávacím znamením je právě červený mlýn. Byl postaven v roce 1889 a nyní v něm poprvé v historii bude moci někdo z veřejnosti přenocovat. Moulin Rouge ročně navštíví téměř 600 tisíc lidí.

Moulin Rouge

Aby bylo přenocování v co největším stylu, Airbnb se spojilo s francouzským historikem Jeanem-Claudem Yonem a společnými silami zrenovovali mlýn do své původní slávy. Hlavním motivem je francouzská Belle époque, protože červený mlýn je ikonickou památkou právě z tohoto období, píše Matador Network. Od vintage kostýmů až po parfém na antickém stolku. Airbnb myslelo vskutku na všechny detaily, aby byl zážitek co nejautentičtější. Hosté se dokonce utkají s hlavní tanečnicí Féerie Claudine Van Den Bergh. Čeká je také tříchodová romantická večeře na rooftop terase.

Moulin Rouge Airbnb bude dostupné na jednu noc 13., 20. a 27. června.

Moulin Rouge

Akční letenky do Paříže

Zdroj foto: Airnbnb

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru