Connect with us

Koronavirus

Palubní servis je postupně zpět. Air Canada obnovuje jídla, Delta přidá alkohol

Palubní servis je postupně zpět. Air Canada obnovuje jídla, Delta přidá alkohol

Mnohé letecké společnosti v důsledku opatření proti šíření koronaviru začátkem roku zrušily tradiční palubní servis na svých letech. Tento týden už však některé přistoupily k jejich uvolnění. Air Canada opět obnovuje klasické jídlo a pití na palubě letadla, amerikcé Delta Air Lines už přidávají i alkoholické nápoje.

Reklama

Delta Air Lines zařazuje vybraný sortiment alkoholu už od 2. července u všech letů nad 500 mil. V nabídce je opět víno, pivo a koktejly.

Air Canada na svých letech obnoví palubní servis resp. stravovací služby od konce července. Na letech kanadských aerolinek se tak opět objeví balíčky s jídlem a dotkne se to vnitrostátních i mezinárodních linek. Jídelní boxy budou obsahovat teplé hlavní jídlo, salát a dezert. I Air Canada bude na linkách opět nabízet alkoholické nápoje.

Akční letenky Air Canada

Zobrazit všechny akční letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru