Connect with us

Letenky

Mallorca je v létě nádherná. Letenky z Prahy od 1 309 Kč, z Vídně od 800 Kč

Mallorca je v létě nádherná. Letenky z Prahy od 1 309 Kč, z Vídně od 800 Kč

Hlavní město Mallorcy, španělského ostrova, stojí za návštěvu, ale ať vyrazíte na Mallorce kamkoliv, budete nadšeni! Do jisté míry připomíná Barcelonu, s nádechem Sevilly a maurské kultury. A s letenkami společnosti Ryanair si na Mallorce můžeš díky super cenám užít dovolenou za pěknou cenu a prožít tak trochu exotické prázdniny. Super ceny totiž najdeš i na letošní letní sezónu. Navíc se tam dostaneš velmi pohodlně přímým letem z Prahy již od 1 309 Kč.

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Srpen 2021
 • Příklad? Termín 11. – 18. června 2021 (PODÍVEJ SE NA KALENDÁŘ)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
Letenka z Prahy na Mallorcu v létě

Akční letenky na Mallorcu na léto 2021

Letenka z Vídně na Mallorcu na léto, ryanair z Vídně

Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

A co doklady do Španělska / Mallorcu?

Do Španělska ti stačí občanský průkaz, nebo platný cestovní pas.

Vstupní podmínky do Španělska za koronaviru

Ke vstupu do Španělska je nutné se prokázat PCR či AG testem na COVID-19, ne starším než 48 hodin. Před příletem je dále třeba vyplnit speciální formulář. Podívej se na PŘEHLED PODMÍNEK VSTUPU DO ŠPANĚLSKA, případně na pravidelně aktualizované stránky mzv.cz.

Návrat ze zahraničí zpět do ČR se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Baleárské ostrovy jsou v současné době označeny červené země.

Co v Palma de Mallorca dělat a zažít?

 • Palma de Mallorca leží v zátoce Badia de Palma a její počátky spadají až do 13. století. To sem přišli křesťanští konquistadoři a začali šířit mezi Maury svou víru. Uvidíš zde směsici těchto kultur.
 • Na ochutnávku a prohlédnutí toho nejdůležitějšího ti stačí tak 2-3 dny. Jedná se o obrovský přístav. Prohlídku je nejlepší začít katedrálou panny Marie – La Seu ve starém městě. Její věž měří 44 metrů a je největší katedrálou na ostrově. Ale uvnitř najdeš výzdobu od samotného Antonia Gaudího. Nedaleko katedrály se pak nachází palác Almudaina, který byl sídlem maurských vezírů.
 • Najdeš tu i několik vyhlídek na město, a pokud bys chtěl zažít nějakou příjemnou procházku mimo ulice, zkus navštívit místní rybářské vesničky.

Levné ubytování v Palma de Mallorca

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru