Connect with us

Letenky

Letní Mallorca? Z Vídně od 1 246 Kč, letenky z Prahy i Berlína

Letní Mallorca? Z Vídně od 1 246 Kč, letenky z Prahy i Berlína

Hlavní město Mallorcy, španělského ostrova, stojí za návštěvu, ale ať vyrazíte na Mallorce kamkoliv, budete nadšeni! Do jisté míry připomíná Barcelonu, s nádechem Sevilly a maurské kultury. A s letenkami společnosti Ryanair si na Mallorce můžeš díky super cenám užít dovolenou za pěknou cenu a prožít tak trochu exotické prázdniny. Super ceny totiž najdeš i na letošní letní sezónu.

Reklama

Pěkné ceny si můžeš vybrat i podle letiště, které se ti nejvíc hodí. Nejlevněji se do Palma Mallorca dostaneš z Vídně od 1 246 Kč. Dále tu máme i letenky z Berlína, kde ceny začínají již na 1 043 Kč (letenka zde). Pokud se ti ale logisticky více vyplatí Vídeň, tak odtud seženeš letenky od 1 364 Kč (letenka zde), a v neposlední řadě je tu Praha, která nabízí na letiště šikovná spojení z mnoha našich koutů a letenky seženeš od 2 150 Kč (letenka zde).

Ve všech případech se jedná o přímý let a mnoho termínů jde šikovně nakombinovat k trávení týdenní dovolené.

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Červen – červenec 2021
 • Příklad? Termín 6. – 17. června 2021 (PODÍVEJ SE NA KALENDÁŘ)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
Akční termín letenky na Mallorcu, léto 2021

Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

A co doklady do Španělska / Mallorcu?

Do Španělska ti stačí občanský průkaz, nebo platný cestovní pas.

Vstupní podmínky do Španělska za koronaviru

Ke vstupu do Španělska je nutné se prokázat PCR či TMA testem na COVID-19, ne starším než 72 hodin. Před příletem je dále třeba vyplnit speciální formulář. Podívej se na PŘEHLED PODMÍNEK VSTUPU DO ŠPANĚLSKA, případně na pravidelně aktualizované stránky mzv.cz.

Návrat ze zahraničí zpět do ČR se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Pevninské Španělsko patří v současné chvíli mezi červeně označené státy a při návratu je tak třeba dodržet podmínky stanovené pro tuto kategorii.

Co v Palma de Mallorca dělat a zažít?

 • Palma de Mallorca leží v zátoce Badia de Palma a její počátky spadají až do 13. století. To sem přišli křesťanští konquistadoři a začali šířit mezi Maury svou víru. Uvidíš zde směsici těchto kultur.
 • Na ochutnávku a prohlédnutí toho nejdůležitějšího ti stačí tak 2-3 dny. Jedná se o obrovský přístav. Prohlídku je nejlepší začít katedrálou panny Marie – La Seu ve starém městě. Její věž měří 44 metrů a je největší katedrálou na ostrově. Ale uvnitř najdeš výzdobu od samotného Antonia Gaudího. Nedaleko katedrály se pak nachází palác Almudaina, který byl sídlem maurských vezírů.
 • Najdeš tu i několik vyhlídek na město, a pokud bys chtěl zažít nějakou příjemnou procházku mimo ulice, zkus navštívit místní rybářské vesničky.

Levné ubytování v Palma de Mallorca

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Kam se vydat v Dominikánské republice? 11 TOP pláží https://t.co/M2A9BgcjbB1 dnem dozadu
Letiště v Mnichově bude aerolinkám nabízet možnost natankovat udržitelné palivo https://t.co/xJhat2RjQH #novinky1 dnem dozadu
Korsika: 10 důvodů proč se určitě vrátíme https://t.co/Z69NbkOmZI1 dnem dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Kanáry v hotelu na pláži od 19 890 Kč https://t.co/JWAeRGoHAi1 dnem dozadu
Mamma mia! Zaleť si z Prahy v létě do Pisy již od 798 Kč. https://t.co/s2l7OQzXxg1 dnem dozadu
Projdi si nejkrásnější slovenské vodopády https://t.co/f93KSF2jHd1 dnem dozadu
Itálie chce vítat turisty od 15. května. Ke vstupu postačí test, imunita nebo očkování https://t.co/dZ1QasZAcu #koronavirus1 dnem dozadu
Cestování do Švýcarska: Vstup možný bez testu i karantény https://t.co/velJSVhTQZ #koronavirus1 dnem dozadu
Ostrov Skiathos: Znáte ho díky filmu Mamma Mia a skvělému vínu https://t.co/yQ7we3DSSl2 dny dozadu
Tipy redakce na léto: 10 nejkrásnějších pláží Itálie https://t.co/hmYLllcLsY2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru