Connect with us
Letadlo Ryanair při západu slunce

Novinky

Návrat přímé linky z Prahy do Málagy. Ryanair ji spustí koncem října

Návrat přímé linky z Prahy do Málagy. Ryanair ji spustí koncem října

Nízkonákladový dopravce Ryanair rozříří nabídku letů mezi Prahou a Málagou. Přímou linku, kterou provozoval již v minulosti, opětovně spustí po necelých dvou letech. První let se uskuteční v pondělí 30. října 2023 a následně bude k dispozici také ve čtvrtek a sobotu.

Reklama

Jak již bylo uvedeno, týdně budou dostupné tři rotace. V pondělí vyrazí letadlo z Málagy v 7:20 a z pražského letiště v 11:05. Čtvrteční let z Prahy připadá na 14:00, z Málagy na 17:55. Sobotní spojení jsou opět plánována na dopoledne. Odlet z Málagy proběhne v 6:25 a z Prahy v 10:10.

Letenky jsou již dostupné v rezervačním systému a aerolinky se spojením zatím počítají do konce zimního letového řádu. Co se týče nabídky společnosti Ryanair, půjde o jejich pátou destinaci ve Španělsku, kam létají z Prahy. Momentálně s nimi můžeš letět do Madridu, Barcelony, Sevilly a na Mallorcu.

Letenky z Prahy do Málagy s Ryanair

Přímé spojení mezi Prahou a Málagou momentálně provozuje dopravce Smartwings, který na trase létá denně. Do Andalusie lze ovšem letět také na palubě Eurowings. Ti nabízí čtyři lety týdně a během zimní sezóny se z linky téměř stáhnou.

malaga

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru