Connect with us
OBLU Select Sangeli

Dovolené

5* OBLU Select Sangeli je skvělá volba pro zamilované. Jak to v tomto novém ráji vypadá?

5* OBLU Select Sangeli je skvělá volba pro zamilované. Jak to v tomto novém ráji vypadá?

V Česku už zuří zima a my tě zveme na vyhřáté Maledivy. Dnes ti totiž blíže představíme nádherný resort, který patří k luxusní značce Atmosphere. Ta je již dlouhá léta jakousi nepsanou zárukou kvality. Pětihvězdičkový resort OBLU Select Sangeli se nachází na Severním Malé atolu přibližně 50 minut jízdy motorovou lodí od mezinárodního letiště v Malé, což znamená, že je výborně a snadno dostupný. To ovšem není jeho jediná výhoda. Pojďme si ho představit blíže.

Reklama
OBLU Select Sangeli

OBLU Select Sangeli

Dva malé ostrůvky propojené vilami

Luxusní resort Sangeli tvoří dva ostrůvky, které jsou propojeny netradičním způsobem, a to nadvodními vilkami.

OBLU Select Sangeli

Větší ostrov tvoří vkusné plážové vilky, hlavní restaurace The Courtyard, bar a hlavní bazén. Na menším ostrůvku s názvem One Banyan, který je určen výhradně jen pro dospělé, najdeš hotelové SPA, dvě tematické restaurace a další bazén.

OBLU Select Sangeli

Koncept OBLU se v resortu Sangeli projevil tím, že všechny plážové vilky mají venkovní koupelnu, terasu a vlastní přístup na pláž. Interiéry celého resortu jsou zařízeny v moderním a světlém stylu, který uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

OBLU Select Sangeli

OBLU Select Sangeli

Jídlo je v tomto pětihvězdičkovém resortu autentické a výjimečné, to asi zdůrazňovat nemusíme. Klienti se díky Serenity Plan All Inclusive mohou stravovat formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, případně mohou jednou za svůj pobyt zkusit rovněž speciální tematické restaurace Simply Veg a Just Grill, jejichž název napoví téměř vše.

OBLU Select Sangeli

Resort nabízí také exkluzivní vily pro novomanžele na líbánkách se speciálními bonusy. Tady bychom chtěli znovu upozornit zejména na skutečnost, že menší z ostrůvků je adults only. Všichni zamilovaní si zde tak mohou vychutnávat společné chvíle bez přítomnosti dětí či velkých rodinných zájezdů.

OBLU Select Sangeli

OBLU Select Sangeli

Ostrov, na kterém se resort OBLU Select Sangeli nachází, je omýván azurovými vodami Indického oceánu a je lemován dlouhým nepřerušovaným pásem bílé písečné pláže. Specializuje se zejména na novomanžele a zamilované páry, kterým poskytuje absolutně špičkovou dovolenou v soukromí.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru