Connect with us
Flarinet Building

Letenky

New York z Prahy za 9 990 Kč!

New York je ikona Spojených států, která se zkrátka nikomu nikdy neomrzí! Najdete tu vše od pompézních mrakodrapů, které sahají do výšin, přes krásný Central Park, který slouží jako ideální místo pro útěk od shonu velkoměsta a v neposlední řadě nespočet stánků s chutným pouličním občerstvením a originální kavárny nebo bary. Všechna tato lákadla jsou o to lákavější, když seženete letenku za parádní cenu. A my jednu takovou letenku pro vás máme! Přímo z Prahy a s jedním přestupem. Ptáte se na cenu? Zpáteční letenka vás vyjde na parádních 9 990 Kč!

Reklama

Let operuje letecká společnost Air Berlin

Praha – New York – Praha
???? za 9 990 Kč ????

Termíny: říjen 2017 až květen 2018

Informace o zavazadle: cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

 

Při návštěvě New Yorku určitě nevynechejte pohled na Empire State Building, která byla postavena roku 1931 a sahá do výšky 103 pater. Až do roku 1972 se jednalo o nejvyšší budovu světa, než ji předčila severní věž Světového obchodního centra.

Zamlžené panorama New Yorku

Tzv. žehlička patří mezi nejslavnější budovy New York a objevila se v záběrech mnoha hollywoodských filmů. Leží na rohu 23. ulice, Fifth Avenue a Broadway a postavena byla roku 1902. Táhne se to výšky 87 metrů a v době svého postavení byla považována za jeden z prvních mrakodrapů.

Flariton Building v NYC

Kdo by kdy řekl, že křižovatka bude kulturní ikonou. Přesně to se ale stalo na Times Square, místu, které neodmyslitelně patří k New Yorku i mimo oslav Nového roku. Sluneční brýle tu s trochou nadsázky budete potřebovat i v noci, protože vám ozařující billboardy nedají pokoje.

Times Square v NYC

Mostů v New Yorku najdete nespočet. Některé jsou známé, jiné méně. Co se nedá upřít ale ani jednomu z nich je fakt, že díky nim se New York mohl rozrůst do dnešní podoby. Díky snazší dopravní dostupnosti si mohli tisíce lidí dovolit dojíždět do opačných konců města za prací.

Ptačí perspektiva New Yorku

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru