Connect with us
Požární schodiště

Letenky

New York z Prahy za skvělých 8 990 Kč!

New York to je ikona. New York je Velké jablko, které rozhodně netřeba představovat. V jednu chvíli žasnete nad ohromnými mrakodrapy, které se snad nikdy nezastaví, a v tu druhou si užíváte hezkého dne na pikniku v Central Parku. Je to město, které žije celoročně. Ať už přijedete na jaře, během léta nebo třeba v zimě, New York vás přivítá s otevřenou náručí a rozdá se pro vás. Tady se nudit rozhodně nebudete, na to vemte jed! Skvělá zpráva je, že nemusíte dlouhé měsíce šetřit na mnoha tisícovou zpáteční letenku, abyste se do této metropolitní džungle mohli vydat. Máme pro vás letenku, která vás chladnými nenechá, a to ani během zimy. Z Prahy se totiž do New Yorku můžete vydat za skvělou cenu 8 990 Kč!

Reklama

 

Brooklynský most New York z ptačí perspektivy Central Park v New Yorku Křižovatka v New Yorku

 

Let operuje letecká společnost TAP Air Portugal:

Praha – New York – Praha ➡ 8 990 Kč

Doplňující informace: cena letenky nezahrnuje podpalubní zavazadlo

Termíny: prosinec až březen

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru