Connect with us
New York zkrz průzor v plotě

Letenky

New York z Berlína za 8 290 Kč!

New York je neochvějnou stálicí turistů z celého světa a představovat toto ohromné město, které je známe zejména díky svým mrakodrapům, a rychlému životnímu stylu by bylo zbytečné. Co představit potřeba ale je, je tahle super letenka z Berlína za 8 290 Kč! Sedni na vlak nebo autobus a užij si New York za bezva cenu!

Reklama

New York City s jeho mosty

Lety operuje letecká společnost KLM Royal Dutch Airlines:

Berlín – New York – Berlín

Rezervuj za 8 290 Kč.

Termíny: únor – březen

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Socha Svobody

Vydej se navštívit například Sochu svobody! Právě ona byla odjakživa symbolem nového života plného nadějí pro miliony nejen evropských imigrantů. To, že je socha darem francouzského lidu pravděpodobně už víš. Víš ale taky to, že těchto soch je víc a nejdeš je v menším měřítku například i přímo v Paříži?

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru