Connect with us
Chrám v Dillí

Letenky

Dillí se zastávkou v Pekingu za 9 999 Kč!

O Indie není potřeba dělat si plané iluze. Nenajdete tu příliš čisté ulice, a pokud milujete řád na silnicích, tak vás zklameme. To ale neznamená, že byste neměli do Indie vyrazit. To, čím je Indie jedinečná je jedinečná kombinace původní kultury s britskou kolonizační érou, která zemi dala její charakteristické rysy. Ne nadarmo je Indie rodištěm takových filozofických hnutí, mezi které patří i jóga. Indie je zkrátka jedním ze světových epicenter spirituálních proudů a ti, kteří Indii navštívili, na ni nedají dopustit. Přesvědčte se o jejím kouzlu sami. Nyní totiž pořídíte letenky z Prahy za skvělou cenu 9 999 Kč a po cestě tam i zpět vás navíc čeká delší přestup v Pekingu, díky kterému můžete navštívit například Zakázané město nebo Velkou čínskou zeď.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Air China:

Praha – Dillí – Praha

Rezervujte za 9 999 Kč

Termíny: březen až červen

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg. 

Chrám v Dillí Red Fort v Dillí Ulice v Dillí

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru