Connect with us

Novinky

Pelikán představuje kombinované letenky, které běžně nenajdete

Pelikán představuje kombinované letenky, které běžně nenajdete

Ušetřete čas díky našim inovativním technologiím a kupte si kombinace letenek, které jinde nenajdete. Všechno jednoduše a rychle během pár kliknutí.

Reklama

Komerční lety provozuje více než 1 000 leteckých společností. Mnohé z nich ale nespolupracují, protože si vzájemně konkurují. Miliardy kombinací zajímavých, dostupných nebo levných letů proto na stránkách aerolinek nikdy nenajdete.

Jak je tedy šikovně pospojovat do jedné objednávky?

Pelikán přichází s novým inovativním algoritmem, který vyhledává i takové kombinace letů různých dopravců, které online opravdu nikde jinde nenajdete. Své 15leté zkušenosti z prodeje letenek jsme přetavili do zcela nového produktu s názvem kombinované letenky.

Možnost rezervovat vícero samostatných letenek v rámci jedné objednávky je výhoda, která nejen šetří čas, ale i peníze. A abyste se v tom neztratili, připravili jsme pro vás stručný návod, jak se během cestování s kombinovanými letenkami můžete vyhnout zbytečným stresům a starostem.

Exotika, města, netradiční destinace. Kombinované letenky od Pelikána spojují aerolinky, které běžně v jedné rezervaci nespojíte. To otevírá nové možnosti a šetří čas.

Odbavené zavazadlo? Stačí vyzvednout.

Koupili jste si letenku se zavazadlem k odbavení? Při kombinování letů více leteckých společností mějte na paměti, že je třeba po přistání takové zavazadlo zpravidla vyzvednout.  Následuje tedy opětovné odbavení na přepážce letecké společnosti, se kterou letíte dále. Je to malá daň za to, že ne všechny aerolinky dokážou spolupracovat.

Výjimku tvoří lety společností, které mají code-share spolupráci. To znamená, že létají v rámci jedné letecké aliance. Tehdy si zavazadlo vyzvednete až v cílové destinaci. Tak či onak, přesné informace ohledně zavazadla vám kdykoli poskytne zákaznický servis Pelikána.

Nezapomeňte na váhové a rozměrové limity. Pelikán pro jistotu posílá spolu s objednávkou letenek ty nejpřísnější podmínky všech letů. To platí pro cestu tam i zpět.Cestující má po celou dobu k dispozici všechny potřebné informace.

Přesné informace ohledně rozměrů a podmínek zavazadel posíláme zákazníkům vždy včas.

Odbavený a zrušený let? Prémiová asistence

Chcete se vyhnout starostem s odbavením na letištích nebo online? Zařiďte všechno pod jednou střechou u nás v Pelikánovi. Pokud si k letence zakoupíte náš balíček prémiových asistenčních služeb, máme pro vás i řadu výhod.

S balíčkem našich prémiových služeb za vás rádi a bezplatně vyřídíme online odbavení pro všechny vaše lety s nízkonákladovými aerolinkami, což je jinak jako služba zpoplatněné. U letů s tradičními leteckými společnostmi jsme tu pro vás také. Stačí požádat a opět neplatíte nic navíc.

Kromě toho získáte i nadstandardní asistenci v neočekávaných případech.

Oceníte ji zejména při změně či zrušení některého letu z vašeho itineráře. Rádi vám v těchto případech pomůžeme najít vhodnou alternativu. A aby toho nebylo málo, s prémiovými asistenčními službami získáte i kompenzaci nákladů spojených s rezervací nových letenek až do výše 200 eur na pasažéra.  V případě, že vaše nová letenka bude stát více, budeme vás o potřebě doplatku informovat dopředu a bude jen na vás, které řešení si vyberete. I když se jedná o velmi ojedinělé situace, právě v nich je obrovskou výhodou mít na telefonu zkušeného cestovatelského experta.

Prémiový servis Pelikána nabízí i nadstandardní asistenci v neočekávaných případech.

Co když nakonec nebudu moct vycestovat? Unikátní pojištění

Většinu nejlevnějších letenek tradičních aerolinek a nízkonákladových leteckých společností nelze měnit ani rušit. Pokud potřebujete učinit změnu, máte často k dispozici jen jediné řešení – koupit nové letenky.

Pokud tedy kupujete letenky v dostatečném předstihu, určitě doporučujeme si k nim obstarat i pojištění Storno nebo Jistota. Do nákupního košíku si jeden z balíčků pojištění přidáte opět velmi jednoduše a rychle. Jedním kliknutím. V Pelikánovi jsme spolu s pojišťovnou sestavili jedinečné pojištění, které výrazně zmírní riziko ztráty peněz v případě nevycestování.

I v případě kombinovaných letenek přitom zaplatíte za toto pojištění stejnou sumu jako u ostatních, takzvaných běžných letenek. U nejčastějších důvodů zrušení vaší rezervace tak s největší pravděpodobností dostanete zpět téměř plnou částku, kterou jste za letenky zaplatili. Toto jedinečné pojištění ušetřilo stovkám našich klientů už tisíce eur.

Messenger, Whatsapp, iMessage? Vždy s vámi

V případě jakýchkoli neočekávaných situací vám ochotně poradíme a pomůžeme. Rádi také vaším jménem zajistíme komunikaci s leteckou společností ohledně případného nároku na náhradní letenky či hotel zdarma, finanční kompenzaci nebo voucher na stravu nebo jinou službu.

Navíc s prémiovými asistenčními službami účty za telefon hradíme my. Rádi vám na vyžádání v případě potřeby zavoláme a všechno za vás zařídíme přímo s leteckou společností. Náš zákaznický servis mluví šesti jazyky, vám stačí čeština. Stále málo?

Neváhejte se na nás obrátit i prostřednictvím online mobilních aplikací jako jsou Messenger, Whatsapp nebo iMessage. Pokud tedy nastane před nebo během vaší cesty jakýkoli problém, máte se na koho obrátit, protože Pelikán je v tom spolu s vámi.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru