Connect with us

Amerika

Make America Cheap Again! New York i Los Angeles z Vídně od 5 990 Kč!

Největší akce roku se vrátila! New York i Los Angeles za ceny od 5 890 Kč 5 990 Kč se dají opět rezervovat! Pokud ti naposledy tyto letenky ulétly, nyní máš super možnost to napravit, radíme tak ale učinit co nejdřív! Na výběr máš z termínů od listopadu až do června 2019, takže můžeš letět i v hlavní sezóně! V ceně je sice jen příruční zavazadlo, na pár dní v New Yorku ti to ale bohatě stačí, odbavené zavazadlo si navíc můžeš dokoupit, a i tak budeš mít pořád letenku za super cenu. Nabídka pravděpodobně zmizí stejně rychle, jak se objevila, takže rozhodně na nic nečekej!

Reklama

AMERICKÝ VÝPRODEJ

Ceny aktualizované 20.10.2018

New York od 5 890 Kč 5 990 Kč

???? příruční zavazadlo

???? listopad – červen

HNED LETÍM

Los Angeles od 6 290 Kč 6 690 Kč

???? příruční zavazadlo

???? listopad – červen

HNED LETÍM

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru