Connect with us

Letenky

Žádný kanadský žert! Toronto, Ottawa a Montreal od 11 490 Kč

Stačí v Praze naskočit na letadlo a Kanadu máš jako na dlani. Letecká společnost Air Canada nabízí zajímavé letenky do Toronta, Ottawy i Montrealu s příručním zavazadlem na termíny v květnu i červenci. Super příležitost, jak si užít moderní metropole Severní Ameriky, tak místní panenskou divokou přírodu. Z Prahy se na místo dostaneš už od 11 490 Kč.

K NABÍDCE LETENEK

Na velikosti záleží

Sleduješ žebříčky ze světa létání? Pokud ne, prozradíme ti, že Air Canada patří mezi 20 největších společností na světě. Jen pro představuj: takový Cheb má něco málo přes 30 000 obyvatel. Air Canada by tedy dokázala zaměstnat tedy skoro celé město, protože se může pyšnit 30 000 zaměstnanci.

Víc je někdy víc!

Když půjdeme ještě hlouběji do lesu čísel, poskytne se nám pohled na numerický kód 222, počet destinací, do kterých Air Canada létá a 1600, to je zase počet letů za jeden jediný den. Představit si to je docela fuška, co?

Letadel habaděj

Nestačilo? Máme pro tebe další velké číslo. 384. To je počet letadel, kterými tato letecká společnost disponuje.

Hvězdný spolek

Star Alliance je největší aliancí leteckých společností. Dobře jistě víš, že na světě jich je požehnaně, takže se opravdu nejedná o malou skupinku příznivců a fanoušků letecké dopravy. Air Canada byla jednou ze společností, které Star Alliance zakládaly.

Milujeme Kanadu, i celý svět

Air Canada je sice neoddělitelnou součástí kanadského vzdušného prostoru, stejně otevřená je ale pro vnější svět. Protože úzce spolupracuje s Lufthansa Group i americkou společností United Airlines, umožňuje cestovat do Ameriky, ale i celkově do světa s lehkostí a bez potíží.

Všechny cesty vedou do…teda z Toronta

Toronto je takovým hlavním dopravním uzlem. Letiště Toronto Pearson International Airport se bere jako brána do destinací USA a lety Air Canada jsou odtud provozovány z nejmodernějších budov s jedním terminálem.

Klikněte pro komentář

TOP 5: Nejčtenější články

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru