Connect with us
Nepál

Asie

Za dobrodružstvím do Nepálu! Leť z Vídně za 11 490 Kč včetně zavazadla

Za dobrodružstvím do Nepálu! Leť z Vídně za 11 490 Kč včetně zavazadla

Využij super nabídky aerolinek Air India a namiř si to z Vídně do Káthmándú. Poznáš vznešenou krásu Himálaje, kterému dominují horští velikáni jako třeba slavný Mount Everest. Dále zavítej do okouzlujících vesnic se starobylými kláštery a svatyněmi a vnímej všudypřítomnou duchovní atmosféru doplněnou o přátelské místní obyvatele.

Reklama

Akční letenky do Nepálu

Součástí zpáteční cesty je kromě leteckých spojení i jeden úsek operovaný vlakem. Jelikož se ale jedná o poslední segment, na vlak není nutné nastoupit.

  • Odkud? Z Vídně s přestupem v Dillí
  • S kým? Letecká společnost Air India
  • Kdy? Září 2024 až leden 2025
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 2x23kg odbavené zavazadlo

Nepál

Inspiruj se našimi cestopisy

Náš redaktor Karel chtěl vidět Nepál už dlouho a nakonec se mu to skutečně podařilo. Během své dobrodružné cesty se do této úchvatné země zamiloval a sepsal pro tebe pár rad.

Podmínky vstupu do Nepálu

Co se týče vstupních podmínek souvisejících s covid-19, Nepál je všechny zrušil již v květnu 2023. Nadále je ovšem ke vstupu potřebné vízum.

Nepál

Nepál a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru