Connect with us

Letenky

BLACK FRIDAY už v říjnu! Letenky do Evropy od 499 Kč

Black Friday už v říjnu? No proč ne, tyhle letenky si ho zkrátka zaslouží! Pelikan.cz srazil ceny letenek do nejrůznějších koutů Evropy, a nejen tam, dolů, jak jen to šlo. Ty je tak až do pondělní půlnoci 8.10. můžeš rezervovat už od bezvadných 499 Kč. S až 36 letenkami se tak levně můžeš podívat do Milána, Londýna, Boloně, Barcelony, Říma a dalších. V kalendářích navíc najdeš hned několik odletových míst od Prahy, přes Krakov až třeba po Vídeň. O letenky je velká tlačenice, může se proto stát, že některé zobrazené termíny za dané ceny již nejsou  dispozici. V takovém případě vyzkoušej jiný termín.

Reklama

KDY MÁM REZERVOVAT?

⏰ Akční ceny letenek trvají jen do půlnoci 8. října 2018 nebo do vyprodání ⏰

Letenky od 499 Kč

✈ Výprodej letenek do nejoblíbenějších destinací nejen v Evropě ????

PŘEJÍT K NABÍDCE

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru