Connect with us
Istanbul

Evropa

Nejlepší města v Evropě za rok 2021: Vítězem je Istanbul

Nejlepší města v Evropě za rok 2021: Vítězem je Istanbul

Magazín Condé Nast Traveler dal opět svým čtenářům možnost hlasovat za nejlepší města v Evropě. Mezi kritéria patří světová gastronomická scéna, pestrý výběr smart hotelů, přátelští domácí a zajímavá historie. Pojďme se podívat na devět vítězů.

Reklama

1. Istanbul, Turecko

Tato volba náš potěšila, protože nádherný Istanbul milujeme i my. Orientální architektura je jako z pohádky tisíce a jedné noci, Bosporský záliv můžeš zažít na lodi a nezapomeň ochutnat turecké speciality od kebapu až po sladkou baklavu. V Istanbulu vzkvétá obchod, řemesla a z bazarů se nese příjemná vůně čerstvého koření, která láká ochutnat z města ještě více. Jestli jsi fanouškem cestovatelského chaosu a rád/a navštěvuješ destinace, které nikdy nespí, Istanbul doporučujeme všemi desti.

Kromě toho máme peckové letenky do Istanbulu od 2 690 Kč.

Istanbul

2. Porto, Portugalsko

Portugalsko

3. San Sebastián, Španělsko

San Sebastian

4. Salzburg, Rakousko

Salzburg

5. Siena, Itálie

Siena

6. Dubrovník, Chorvatsko

Dubrovnik - Chorvatsko

7. Bruggy, Belgie

Bruggy

8. Reykjavík, Island

Reykjavík

9. Galway, Irsko

Galway

Akční letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru