Connect with us

Cestopisy

Objevte slovenské Tatry s nejlepšími hotely

Objevte slovenské Tatry s nejlepšími hotely

Jste připravení odhalit ty nejkrásnější a nejluxusnější hotely v srdci slovenských hor? Vyhřívaný bazén s výhledem na Tatry, luxusní chatky jako vystřižené z pohádky nebo řazení podle Feng Shui. Dokonalá romantika úžasné zážitky pro vaše děti, turistické trasy a špičkové lyžařské sjezdovky jako na dlani. Do těchto 7 hotelů jsme se zamilovali až po uši a dovolená v každém z nich pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Reklama

3* hotel FIS

Jen kousek od Štrbského plesa se nachází hotel FIS. Lyžařské svahy, běžecké tratě a turistické chodníky jsou přímo na dosah ruky. Ať už se do Tater chystáte za turistikou, na lyžovačku, nebo sníte o příjemných toulkách místní přírodou a dobrém jídle, hotel FIS je skvělým místem. Zázemí jako stylový wellness jen dotváří atmosféru pravého a útulného horského hotelu. Skvělou zprávou pro všechny majitele psů je, že vaši čtyřnozí miláčci jsou tu více než vítáni. První dog-friendly hotel v Tatrách vám nebude účtovat žádné extra poplatky a vašemu psovi přichystá překvapení ve formě pamlsku na pokoji.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ polopenze: snídaně formou bohatého bufetu a večeře formou 3-chodového servírovaného menu

✅ vstup do fitness centra, tělocvičny, kulečník, stolní tenis

REZERVUJTE OD 3 390 Kč

4* Grandhotel Starý Smokovec

Navštivte jeden z nejkrásnějších hotelů ve Starém Smokovci, který vás během mžiku oka přenese zpátky v čase. Secesní architektura, příjemné tóny saxofonu nebo klavíru a vynikající menu inspirované rakousko-uherskou kuchyní. Během své více než 100leté historie hostil mnoho známých osobností, mezi nimi Eduarda Beneše, manžela britské královny, Vlastu Buriana ale i Fidela Castra. Dnes je oblíbený hlavně díky své vintage atmosféře, skvělé poloze hned při stanici lanovky na Hrebienok a příjemnému wellness centru se širokou nabídkou masáží a procedur.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ polopenze snídaně formou bohatého bufetu a večeře formou 3-chodového servírovaného menu

✅ vstup do moderního welness centra (3 hod. denně)

REZERVUJTE OD 3 190Kč

4* Tri Studničky

Chcete zažít dokonalou harmonii s přírodou? Přeneste se do úplně jiného světa, který vládne hotelu Tri Studničky. Pozitivní energii tu umocňuje řazení podle Feng Shui. Každá pokoj je zařízen unikátně a budete se tu cítit jako v tom nejútulnějším horském srubu. Nové síly načerpáte v komorním boutique wellness centru. Čekají na vás sauny, horská pláž, pro ty odvážnější i osvěžení v horském potůčku Demänovka, stejně tak jako Zen procedury se špičkovými odborníky. Gastronomický zážitek vám zajistí kuchaři ve stylové restauraci. Jídla z těch nejkvalitnějších surovin hravě kombinují tradiční kuchyni s kulinářskými trendy.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ snídaně formou bohatého bufetu

✅ vstup do moderního welness centra (3 hod. denně)

REZERVUJTE OD 2 590 Kč

4* Grandhotel Praha

Nepřehlédnutelný a legendární. Grandhotel Praha jednoduše dotváří kolorit Tatranské Lomnice. Známý je svojí secesní architekturou, vynikající tradiční kuchyní, která hravě využívá místní suroviny a tatranské bylinky, a moderní wellness centrum, ve kterém ožívá dlouholetá tradice tatranského lázeňství. Největší atrakcí Grandhotelu Praha je vyhřívaný vnější bazén s výhledem na štíty slovenských hor. Dejte si pohár dobrého vína a užijte si koupel přímo pod hvězdným nebem. Jedinečný zážitek ve Vysokých Tatrách.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ polopenze: snídaně formou bohatého bufetu & večeře formou 3-chodového menu

✅ vstup do moderního welness centra (3 hod. denně)

REZERVUJTE OD 3 390 Kč

4* Hotel Pošta

Užijte si wellness v novém hotelu v Nízkých Tatrách. Když pomineme skvělou restauraci, která hravě kombinuje tradiční kuchyni regionu s moderními gastronomickými trendy. Ptáte se, podle čeho nese tento krásný boutique hotel své jméno? Všechno vychází s historie a tradic. Na tomto místě totiž kdysi stávala stará pošta, před kterou se posílali a doručovali dopisy do širokého okolí. V blízkosti se nachází i množství turistických chodníků a nebudete to mít daleko ani do okolních aquaparků.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ snídaně formou bohatého bufetu

✅ vstup do moderního welness centra (3 hod. denně)

REZERVUJTE OD 2 590 Kč

5* Grand Hotel Kempinski

Tento hotel je ztělesněním luxusu. Ubytujte se přímo na březích Štrbského plesa a užijte si krásný výhled na okolní hory z jednoho z nejlepších slovenských wellness center v Zion Spa Luxury. O nepřekonatelný kulinářský zážitek se postará výtečná kuchyně, která připravuje jak lokální jídla tak ta sezónní v inovativním provedení. Pobyt v tomto hotelu pro vás bude jako vzbudit se do pohádky.

✅ možnost ubytování na 2-3 noci

✅ snídaně formou bohatého bufetu

✅ neomezený vstup do luxusního ZION SPA

REZERVUJTE OD 5 390 Kč

 4* Hotel Lomnica

Více než 120 hoteliérství v praxi. Tento hotel je historie sama. Nechejte se hýčkat prvotřídním ubytováním, kde se důraz klade a každý detail. To platí i u špičkové gastronomie, kterou na vlastní kůži zažijete v kavárně Mozart, restauraci Sissi nebo Franz Josef, kde si pochutnáte i na těch nejlepších vínech. Po dlouhých túrách přijde vhod hotelové wellness centrum, které vás uvolní díky mnoha moderním procedurám.

✅ možnost ubytování na 2-4 noci

✅ polopenze: snídaně formou bohatého bufetu & večeře formou 3-chodového menu

✅ vstup do moderního wellness centra (3 hod. denně)

REZERVUJTE OD 3 390 Kč

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru