Connect with us
Nejhorší ubytování na Airbnb

Cestopisy

Nejhorší ubytování na Airbnb? Matrace na poli se v Británii stala hitem

Nejhorší ubytování na Airbnb? Matrace na poli se v Británii stala hitem

Dnes mají milovníci cestování možnost zažít nespočet rozmanitých druhů ubytování a to i za koronarize. Od pětihvězdičkových luxusních hotelů přes dovolenou na samotě až po ubytování na stromě. Airbnb je důkazem toho, že ubytování lze udělat téměř z čehokoliv a kdykoliv. S tímto vědomím se skupina přátel ve Velké Británii rozhodla pobavit svět umístěním matrace na pole, aby vytvořila „nejhorší ubytování na Airbnb vůbec“. Po přidání ubytování na síť zůstala ovšem parta kamarádů šokovaná – žádostí o rezervaci přišlo za jeden den více než deset.

Reklama

Nejhorší ubytování Airbnb vzniklo z trucu

O žert se postarali YouTubeři Rhys Simmons a Jamie Kamaz působící pod jménem Passion Squad. O svém počinu natočili video – koupili matraci spolu s prostěradly a polštářem, umístili je pod strom uprostřed pole a tím celá zábava v podstatě končila. Zašli ale až tak daleko, že posbírali další nábytek – noční stolek a lampu s cílem tento Airbnb zážitek dostatečně „zařídit“. Třešničkou na dortu je pak ještě pitný režim na podnose (dvě sklenice vody), který má ubytované občerstvit.

„Celý rok jsme cestovali a bydleli jsme ve stovkách různých Airbnb ubytováni a upřímně jsme si mysleli, že dokážeme odvést lepší práci než někteří ubytovatelé, u nichž jsme přenocovali, a to i při téměř nulovém rozpočtu.“ YouTubeři dále uvedli, že inspiraci hledali zejména online a nakonec si vybrali matraci.

Po nahrání ubytování na Airbnb přišlo hned několik požadavků od potenciálních cestujících. „Upřímně řečeno, nic takového jsme nečekali, uvádějí YouTubeři. „Účelem bylo zejména natočit video pro náš kanál na YouTube, protože jsme si mysleli, že to může být v dnešní době zajímavá a zábavná výzva,“ dodali Passion Squad.

Nejhorší ubytování na Airbnb

Ubytování na matraci si do 24 hodin objednalo více než deset lidí. Jamie uvedl, že reakce na video byla až neuvěřitelná a gauč se stal populárním pro cestovatele z celého světa – svědčí o tom pozitivní a zábavné komentáře pod videem i recenze k ubytování. YouTubeři to s matrací dotáhli nakonec až do prestižního magazínu Lonely Planet!

Zdroj: Lonely Planet

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru