Connect with us
Dovolená v Treehousu, Sněžník pod Ještědem

Dovolené

Treehouse dovolené – žijte chvíli v korunách stromů

Treehouse dovolené – žijte chvíli v korunách stromů

Asi už jsme si všichni všimli, že poslední dobou je to s dovolenou trochu složitější. Vždy se však najde nějaké řešení. Co tak necestovat za hranice, ale uniknout do lůna přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu a užít si tmu tmoucí, jakou ve městě člověk nezažije a vyspat se jako už dlouho ne? To vše člověk může zažít v lese, v korunách stromů. Přiznejme si, že bydlet v treehousu může být úžasný zážitek, který by nás lákal nehledě na pandemii nového koronaviru. Splňte si svůj dětský sen o domečku na stromě! Našli jsme pro vás pár perfektních možností k odpočinkové dovolené, kterou si můžete užít z ptačí perspektivy.

Reklama

Treehouse Stvořidla

Východ slunce v tomto treehousu v korunách borovic bude stát za to, stejně jako výhled na řeku Sázavu. Z našich tipů je to asi jeden z mála, kde ji uvidíte i přímo z místního balkonu. Tedy, pokud okolní keře a lesy nevzrostly do nebeských výšin rychlostí světla. Mimo příjemného interiéru, protchnutého jakousi historickou rustikální atmosférou, vás jistě potěší zahrada, dětská prolézačka a jacuzzi.

Špatného počasí se děsit nemusíte – vy i vaše děti se jistě zabavíte u jedné z připravených společenských her přímo v treehousu.

🚘 Parkování v ceně

Užij si dovolenou v Treehousu Stvořidla
Dovolená v Treehousu Stvořidla, interér
Dovolená v Treehousu Stvořidla, snídaně
Hřiště v Treehousu Stvořidla

Treehouse Sněžník

Tento první dolnomoravský treehouse vám, i celé vaší rodině (kapacita: 2 dospělí a 2 děti) pomůže znovu nabrat životní energii. Nachází se v pohoří Kralického Sněžníku, na začátku obce Dolní Morava v Přírodním parku Kralický Sněžník.

Domečky v korunách stromů nejsou jen návratem do dětství, ale návratem k přírodě. Možná tu budete bez televize, ale nutno dodat, že návrat k přírodě v tomto případě nezahrnuje nějaké nepohodlí. Čeká tu na vás kromě romantiky i chlazená vinotéka, lampičky, vařič a stejně tak i teplá voda – osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. V lesním prostředí je toho ale nachystáno mnohem víc.

Super dovolená po celý rok!

Kdybyste se rozhodli si udělat příjemnou dovolenou v chladnějších obdobích, třeba na Silvestra – nebojte se zimy! V treehousu jsou k dispozici norská kamínka, která vám treehouse vytopí na příjemných 20 °C. Stejně tak můžete využít kontrastu tepla a chladu k obnově organismu! Nově je u Treehousu totiž postavena i celodřevěná finská sauna. Tady se prostě myslí na všechno – dokonce i na vaše mazlíčky, kteří jsou tu vítáni a je zde pro ně připravená i psí bouda.

👨‍👩‍👧‍👦 Ideální pro rodiny 🐕 Mazlíčci vítáni 🧖‍♀ Finská sauna

Dovolená v Treehouse Sněžník
Interiér Treehousu Sněžník
Ohniště Treehousu Sněžník
Treehouse Sněžník

Treehouse v Brdech

Nevšední ubytování na vás čeká i v Treehousu v Brdech, jen 2 km od centra města Bohutína a 43 km od města Plzeň. Okolí je vhodné pro vyjížďky na kolech, ale klidně i jen k procházce, třeba na Orlickou přehradu. V manželské posteli se vyspíte jako nikdy, a možná vám tedy ani nebude vadit chrápání vaší drahé polovičky nebo dobrého kámoše – jak jsme již psali, tma v lese je něco úplně jiného než ve městě. A pokud již máte nějaké to mrně, není problém připravit pro něj postýlku nebo přistýlku – podle věku.

Ráno vstanete s vidinou příjemné podávané snídaně. Následně můžete přímo na balkoně hledět na okolní klid v korunách a u toho pít čaj nebo připravenou kávu. A pak hurá do přírody!

🐕 na požádání povolena 🚘 parkování na hlídaném parkovišti

Dovolená v Treehouse v Brdech
Ohniště u Theerousu v Brdech
Treehouse v Brdech
Dovolená v Treehouse v Brdech

Treehouse pod Ještědem

A poslední dětský sen leží v libereckém kraji, ve Světlé pod Ještědem. Celodřevěný treehouse s vlastním kuchyňským koutkem je ideálním pro dovolenkáře každého věku. Je jedno, zda dáváte přednost pěší turistice, cyklistice, nebo ochutnávce něčeho nového – pro všechny jsou tu příležitosti k výletům. A kromě nich si můžete užívat pohodu přímo v lese, nebo například vyzkoušet nový sport na nedalekém golfovém hřišti.

👨‍👩‍👧‍👦 Ideální pro rodiny

Exteriér Treehousu pod Ještědem, exteriér
Využijte o dovolené ohniště v blízkosti Treehousu pod Ještědem
Interiér Treehousu pod Ještědem vás o dovolené jistě uklidní.
Treehouse pod Ještědem je stylový všude!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Cestování na Island! Test musí nově předložit i očkovaní a cestující s imunitou https://t.co/K5HIGsISo4 #koronavirus3 hodinami dozadu
Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa https://t.co/7Jf86Lusl4 #letenky8 hodinami dozadu
Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup zdarma do nejvyšší budovy světa Burj Khalifa https://t.co/7Jf86Lusl4 #novinky8 hodinami dozadu
Množné číslo od slova nádhera: Athény (10 božských atrakcí) https://t.co/BK9KvnurLP11 hodinami dozadu
Řím z Vídně od 676 Kč! Letenky za léto od 855 Kč https://t.co/vQCjwzp1tc1 dnem dozadu
Maledivy: test na COVID ne starší než 72 hodin je opět povinný i pro očkované, za byznys letenky si připlatíme https://t.co/ye6Xw2uW8u #koronavirus1 dnem dozadu
Milovaná Malta! Užijte si léto v jedné z nejbezpečnějších destinací https://t.co/vykyuPgNr01 dnem dozadu
Cestování do Španělska: stačí vstupní formulář, kromě Pražanů https://t.co/QxInBIdJvX #koronavirus1 dnem dozadu
Pro Španělsko je riziková Praha. Zdejší rezidenti musí mít test nebo očkování https://t.co/SGQgaFZgv5 #novinky1 dnem dozadu
Pro Španělsko je riziková Praha. Zdejší rezidenti musí mít test nebo očkování https://t.co/SGQgaFZgv5 #koronavirus1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru