Connect with us
Viktoriiny vodopády cover

Letenky

Navštivte Viktoriiny vodopády: Zambie z Vídně za 10 990 Kč!

Období dešťů v Africe místní fauna i flóra očekává dlouhé měsíce. Zatím co toto období nemusí být nejzajímavější pro safari výlety, kvůli bujné vegetaci, přes kterou toho nejde moc vidět, v Zambii najdete místo, které právě v tomto období ožívá! Správně asi tušíte, že se jedná o slavné Viktoriiny vodopády. Ty s příchodem dešťů nabývají na síle a návštěvníkům se tak nabízí neskutečná podívaná. Využijte skvělé ceny zpáteční letenky z Vídně do města Livingstone, které leží přímo u těchto neuvěřitelných vodopádů. Tutu zpáteční letenku pořídíte za 10 990 Kč a vybírat můžete z termínů od ledna do března. Zambie a její Viktoriiny vodopády vás chytnou a nepustí.

Reklama

Viktoriini vodopády jsou součástí řeky Zambezi a roku 1855 je objevil skotský cestovatel David Livingstone. Ten dal také vodopádům jméno. Překvapivě ale nepoužil své vlastní jméno, ale rozhodl se vodopády pojmenovat po britské královně Viktorii. Vodopády jsou široké 1800 m voda padá z výšky 120 metrů.

Českou stopu u Viktoriiných vodopádů zanechal i český cestovatel Emil Holub, který vytvořil jejich vůbec první mapu na světě.

Let operuje letecká společnost British Airways a Kenya Airways

Vídeň – Livingstone (Zambie) – Vídeň

za 10 990 Kč

Informace o zavazadle: cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Viktoriiny vodopády Viktoriiny vodopády z ptačí perspektivy Viktoriiny vodopády z bočního pohledu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru