Connect with us

Letenky

Nastraž uši! Havajské ostrovy z Vídně od 15 490 Kč

Tak tyhle letenky nám opravdu udělaly radost! Letenky na Havajské ostrovy nikdy nepatřili mezi ty nejlevnější, přece jenom na ně člověk letí přes celou planetu, teď je ale pořídíš za super ceny od 15 490 Kč, navíc z blízké Vídně! Nemusíš patřit vyloženě mezi fanoušky surfování aby sis toto souostroví užil. Na tomto místě najdeš všechno od rozmanité domorodé kultury, těch nejkrásnějších tropických pláži, hustých pralesů i měsíční krajiny v podobě lokací s aktivními sopkami, ze kterých ti naskočí husí kůže. Pojďme ale k věci. Tady jsou slibované letenky:

Reklama

Lety operují letecké společnosti Swiss, United Airlines a Austrian Airlines:

Cena letenek zahrnuje i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Vídeň – Honolulu – Vídeň

✈ Zpáteční letenka za 15 490 Kč ✈

Termíny: listopad až prosinec 2018

Vídeň – Kona – Vídeň

✈ Zpáteční letenka za 15 890 Kč ✈

Termíny: říjen až prosinec 2018

Vídeň – Maui – Vídeň

✈ Zpáteční letenka za 15 890 Kč ✈

Termíny: říjen až prosinec 2018

Vídeň – Lihue – Vídeň

✈ Zpáteční letenka za 15 890 Kč ✈

Termíny: říjen až prosinec 2018

Pobřeží havajských ostrovů

Havajské ostrovy jsou snem snad každého opravdového cestovatele. Není ani tak těžké pochopit, proč. Stačí se podívat na tyto fotky. Krásné písečné pláže střídá dozelena zbarvená džungle, masivní horské masivy a aktivní sopky, které daly tomuto souostroví vůbec vzniknout. Tohle místo není jen přírodním rájem. Je rájem i pro ty, kteří rádi objevují domorodé kultury. Na tomto místě najdete Polynésany, Evropany, Američany i Asijce. Vlastně všechny kultury na světě. Prostě perfektní místo pro vaši dovolenou.

Pláž na Havajských ostrovech

Měsíční krajina

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru