Connect with us

Dovolené

NABÍDKA DNE: Europobyt v Miláně z Prahy za 3 990 Kč

NABÍDKA DNE: Europobyt v Miláně z Prahy za 3 990 Kč

Vyčerpali jste si skoro celou dovolenou v první půlce roku a teď už jen smutně pokukujete v kalendáři po státních svátcích? My taky. Neposedný cestovatelský duch nám ale nedá spát a tak vás chceme trochu popostrčit, abyste si tu striktní pracovní morálku zpříjemnili aspoň krátkým výletem. Dneska jsme pro vás vybrali Milán. Poměr cena kvalita je nepřekonatelný, a o té zmrzlině, kterou si dáte v okázalé Galerii Viktora Emanuela II., ani nemluvíme.

Reklama

Poletíte z Prahy, ubytujeme vás v oblíbeném hotelu se skvělou dostupností do centra, přihodíme chutnou snídani a na vás zůstane už jen užívání si kouzelné italské atmosféry v tomhle jedinečném městě plném umění a fantastického jídla. A pokud si myslíte, že vám historické památky nebudou stačit, udělejte si výlet k jezeru Como, stejně jako my loni. Všechny užitečné tipy jsme pro vás uschovali TADY.

Prodloužený víkend v Miláně

  • KAM? 3*Ibis Ca Granda
  • KDY? 05.-07.10.2019
  • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, příruční zavazadlo, ubytování ve 3* hotelu se snídaní.
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Pokoj hotelu Ibis Ca Granda v Miláně.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru