Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Lisabon a Azory jednou cestou od 10 990 Kč

POBYT DNE: Lisabon a Azory jednou cestou od 10 990 Kč

Hurá, dočkali jsme se! Multicity dovolené jsou na světě! A čím lepším začít než kombinací jedné z nejoblíbenějších evropských metropolí a nedotčené přírody? Řeč je o Lisabonu a Azorských ostrovech. Právě tam jsme si pro vás totiž přichystali nezapomenutelnou dovolenou. Dva dny budete moct nasávat jedinečnou jižanskou atmosféru a po mozaikových dlažbách následovat úžasnou architekturu a ty nejlepší kavárny. Potom se přesunete na ostrov São Miguel, kde už bude jen na vás, jestli svůj volný čas věnujete turistice, objevování schovaných vodopádů, sledování velryb nebo surfování.

Reklama
  • KAM? Hotel Real Parque**** (Lisabon) a Hotel Comfort Inn Ponta Delgada*** (ostrov São Miguel)
  • KDY? 23.01.-30.01.2020
  • ODKUD? Z Vídně, letiště Schwechat
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka na trase Vídeň – Lisabon – Ponta Delgada – Vídeň, ubytování na dvě noci se snídaní v 4* hotelu v Lisabonu, ubytování na 5 nocí se snídaní v 3* hotelu na ostrově São Miguel

Panorama Lisabonu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru