Connect with us

Afrika

Kufry sbal, je tu Zanzibar. Z Vídně za akčních 12 790 Kč

Kufry sbal, je tu Zanzibar. Z Vídně za akčních 12 790 Kč

Na nekonečné písečné pláže Zanzibaru s parádní akcí s letenkou, která kombinuje společnosti Air France, KLM a Kenya Airways. Díky této spolupráci můžete aktuálně letět z Vídně na východní pobřeží Afriky za 12 790 Kč. V kalendáři níže najdete termíny od konce října až do června 2020 a cena zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo.

Reklama

Zanzibar za 12 790 Kč

✈ odlet z Vídně 🛄 23kg 📆 říj – čvn

Vídeň 2 přestupy Zanzibar 2 přestupy Vídeň
Paříž, Nairobi Nairobi, Paříž
za 12790 Rezervuj

Průvodce Zanzibarem

Na Zanzibaru se čas jakoby zastavil. Spěch ani stres tu neznají, všechno má svůj čas a i tak život klidně plyne dál. Své o tom ví naše kolegyně Kristína a Barbora, které si na Zanzibaru naplánovaly krátkou dovolenou přímo nabitou zážitky. Podívejte se na jejich průvodce Zanzibarem.

Kika a Barbora na Zanzibaru
Kristína a Barbora na Zanzibaru

Víza na Zanzibar

Bez víz se na Zanzibaru neobejdete. Nejsnazší cesta je získat vízum po příletu na Zanzibar. Jednorázové turistické vízum vás bude stát cca 50 dolarů. Při cestě na Zanzibar je oficiálně potřeba i očkování proti žluté zimnici, nicméně jen pro osoby, které přilétají ze zemí, ve kterých se tato nemoc vyskytuje.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru