Connect with us

Afrika

Kufry sbal, je tu Zanzibar. Z Vídně za akčních 12 790 Kč

Kufry sbal, je tu Zanzibar. Z Vídně za akčních 12 790 Kč

Na nekonečné písečné pláže Zanzibaru s parádní akcí s letenkou, která kombinuje společnosti Air France, KLM a Kenya Airways. Díky této spolupráci můžete aktuálně letět z Vídně na východní pobřeží Afriky za 12 790 Kč. V kalendáři níže najdete termíny od konce října až do června 2020 a cena zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo.

Reklama

Zanzibar za 12 790 Kč

✈ odlet z Vídně ???? 23kg ???? říj – čvn

Vídeň2 přestupyZanzibar2 přestupyVídeň
Paříž, NairobiNairobi, Paříž
12790

Průvodce Zanzibarem

Na Zanzibaru se čas jakoby zastavil. Spěch ani stres tu neznají, všechno má svůj čas a i tak život klidně plyne dál. Své o tom ví naše kolegyně Kristína a Barbora, které si na Zanzibaru naplánovaly krátkou dovolenou přímo nabitou zážitky. Podívejte se na jejich průvodce Zanzibarem.

Kika a Barbora na Zanzibaru
Kristína a Barbora na Zanzibaru

Víza na Zanzibar

Bez víz se na Zanzibaru neobejdete. Nejsnazší cesta je získat vízum po příletu na Zanzibar. Jednorázové turistické vízum vás bude stát cca 50 dolarů. Při cestě na Zanzibar je oficiálně potřeba i očkování proti žluté zimnici, nicméně jen pro osoby, které přilétají ze zemí, ve kterých se tato nemoc vyskytuje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru