Connect with us
Kolonáda v Karlových Varech

Dovolené

NABÍDKA DNE: Filmový víkend v Karlových Varech za 2 690 Kč

NABÍDKA DNE: Filmový víkend v Karlových Varech za 2 690 Kč

Přes rok jsou Karlovy Vary výlučně lázeňským městem. My je ale mámě nejradši na začátku července. Právě tehdy totiž toto město propůjčí všechny své nádherné historické budovy Mezinárodnímu filmovému festivalu a ten ho zahalí do úplně nové atmosféry. Najednou už není návštěva Karlových Varů striktně spjata jen s ozdravujícími procedurami, ale také s intenzivním kulturním zážitkem.

My jsme pro vás našli poslední volná místa, právě na víkend, kdy celé toto filmové rodeo vrcholí a jedeme s vámi! Složit hlavu budete moct v luxusním 5* hotelu, který se nachází v romantické lokalitě u jezera Březová. Jako bonus máte volný vstup ho hotelového wellness centra, které zahrnuje bazén, vířivku a až pět druhů saun. Množství volných kapacit se každou chvíli snižuje, takže platí, že kdo dřív přijde, ten dřív bere!

LUXUSNÍ VÍKEND V KARLOVÝCH VARECH ZA 2 690 Kč

  • KAM: Luxury Wellness Resort Retro Riverside*****
  • KDY: 06.-07.07.2019
  • CENA ZAHRNUJE: ubytování v pokoji Superior pro 2 osoby v 5* hotelu v klidné lokalitě u jezera, snídani, parkování a volný vstup do luxusního hotelového wellness centra
Wellness centrum hotelu Retro Riverside

Pro ty, kteří by chtěli využít i volného dne 05.07., díky státnímu svátku, můžeme nabídnout i termín od pátku do neděle. Každému podle chuti, stačí si vybrat ZDE!

Hotel Luxury Wellness Resort Retro Riverside v Karlových Varech
Klikněte pro komentář

TOP 5: Nejčtenější články

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru