Connect with us

Letenky

O tohle LA se perou davy! Letenka z Vídně od 7 690 Kč

O tohle LA se perou davy! Letenka z Vídně od 7 690 Kč

Chceš poznat tu pravou Ameriku? Podívej se na parádní ceny letenek z Vídně do Los Angeles. Termínu je spousta a určitě si vybereš.

Z Vídně 🇦🇹 se letí s British Airways a cestou tě bude čekat přestup v Londýně 🇬🇧. Potom nasedneš na další spoj American Airlines, který tě dopraví až do cíle, tj. do Los Angeles 🇺🇸. Dlouhého řestupu se nemusíš vůbec bát, v Londýně budeš asi jen 2 hodiny a 30 minut.

Los Angeles za 7 690 Kč

✈ odlet z Vídně 🛄 příruční zavazadlo 📅 listopad 2019 – březen 2020

Vídeň 1 přestup Los Angeles 1 přestup Vídeň
Londýn Londýn
za 7690 Rezervuj

Možnost přímého letu za 8 490 Kč

Pokud chceš ušetřit čas a nevadí ti trochu si připlatit, tak pro tebe máme i druhou možnost – přímý let z Vídně do LA. Přímý let trvá 12 hodin a 20 minut a poletíš s Austrian Airlines tam, nazpět s United Airlines. Tahle letenka má i další výhodu. Termíny jsou už od konce léta!

✈ odlet z Vídně 🛄 příruční zavazadlo 📅 srpen – říjen 2019

Vídeň Přímý let Los Angeles Přímý let Vídeň
12h 20m 11h 45m
za 8490 Rezervuj

Tipy, co vidět v LA

V Los Angeles se určitě nebudeš nudit – k vidění je toho spousta. Nesmíš minout Universal Studios, Griffitovu observatoř, nebo slavný Walk of Fame (chodník slávy) a určitě Venice Beach plnou surfařů.

Od věci také není návštěva San Francisca 🌉 – na letišti v LA si můžeš půjčit auto a udělat si vysněný „road trip “ po západním pobřeží USA. Jak s výletem naložíš už ale necháme na tobe, inspirace je tady více než dost 😉. Rezervovat můžeš i akční open-jaw letenku. Přiletíš do LA a zpátky do Vídně se vrátíš ze San Francisca.

Klikněte pro komentář

TOP 5: Nejčtenější články

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru