Connect with us

Letenky

Viva Mexico! Rozpálený Cancún a další z Vídně od senzačních 9 990 Kč! VYPRODÁNO

Dnes se váhat nevyplácí! Do prodeje se dostaly parádní letenky z Vídně do slunného Mexika! O co běží? Přece o to nejlepší co Mexiko nabízí. Cancún, Guadalajara nebo Mexiko City nyní můžeš pořídit SUPER LEVNĚ, a to díky akčním letenkám od let. spol. Delta Air Lines/KLM. To všechno s odbaveným zavazadlem do 23 kg! Žádný háček v tom nehledej, žádný totiž není! Po letenkách je poptávka jako po slevněném másle, rezervuj proto rychle! Po těchto letenkách se jen zapráší.

Reklama

Cancún za 9 990 Kč

✅ odbavené zavazadlo

✅ listopad 2018 až únor 2019

REZERVUJ ZA 9 990 Kč

Guadalajara za 9 990 Kč

✅ odbavené zavazadlo

✅ leden 2019 až únor 2019

REZERVUJ ZA 9 990 Kč

Mexiko City za 10 090 Kč

✅ odbavené zavazadlo

✅ září 2018 až květen 2019

REZERVUJ ZA 9 990 Kč

Ubytování v Mexiku

Hledáš hotel nebo apartmán v destinacích jako Cancún, Guadalajara nebo Mexico City? Přes Pelikána zarezervuješ hotel se slevou.

Víza do Mexika? Nejsou třeba!

Pokud tvůj pobyt v Mexiku nepřesáhne 180 dní, žádná víza nepotřebuješ.

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru