Connect with us

Letenky

Skoč do toho po hlavě! Havajské ostrovy z Vídně od 16 690 Kč! VYPRODÁNO!

Jedny z nejkrásnějších ostrovů na světě jsou nyní dostupné s výbornými letenkami z Vídně! Rychlé přestupy, v ceně sice není příruční zavazadlo, ale za to mnoho termínů na zimu (začátek roku 2019)! Takže jestli sníš o Havajských ostrovech, moc neotálej a rezervuj letenku co nejdřív. (pozn.: odbavené zavazadlo se dá dokoupit prostřednictvím zákaznícého servisu od Pelikána.)

Reklama

HAVAJ s aerolinkami KLM

Vídeň – Honolulu -Vídeň

✅ leden ✅ únor ✅ březen

REZERVUJ ZA 16 690 Kč

 

Vídeň – Kona -Vídeň

✅ listopad ✅ prosinec ✅ leden ✅ únor ✅ březen

REZERVUJ ZA 16 790 Kč

 

Vídeň – Maui -Vídeň

✅ listopad ✅ prosinec ✅ leden ✅ únor

REZERVUJ ZA 16 790 Kč

 

Vídeň – Lihue -Vídeň

✅ listopad ✅prosinec ✅ leden ✅ únor ✅ březen

REZERVUJ ZA 16 690 Kč

Havajské ostrovy jsou snem snad každého opravdového cestovatele. Není ani tak těžké pochopit, proč. Stačí se podívat na tyto fotky. Krásné písečné pláže střídá dozelena zbarvená džungle, masivní horské masivy a aktivní sopky, které daly tomuto souostroví vůbec vzniknout. Tohle místo není jen přírodním rájem. Je rájem i pro ty, kteří rádi objevují domorodé kultury. Na tomto místě najdete Polynésany, Evropany, Američany i Asijce. Vlastně všechny kultury na světě. Prostě perfektní místo pro vaši dovolenou.

Měsíční krajina Pláž na Havajských ostrovech

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru