Connect with us
Palmy v Cancúnu

Letenky

Mexiko z Paříže už od 9 590 Kč!

Viva México! Máme pro vás další pelipecku! Využijte parádní nabídky letenek do Mexika z Paříže a užijte si jeho hlavní město nebo krásné pláže Cancúnu. Tady si každý přijde na své. Pokud vás neláká samotné město ani se nechcete válet u pláže, naplánujte si dobrodružnou cestu po Mexiku a objevte jeho přírodní krásy. Letenky začínají na 9 590 Kč, tak na nic nečekejte a rezervujte než letenky zmizí. Vybírat můžete z termínů od května do července 2018.

Reklama

Informace o zavazadle: Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Paříž – Mexiko City – Paříž

???? za 9 590 Kč ????

Mexico City

Paříž – Cancún – Paříž

???? za 11 890 Kč ????

Cancůn s výhled na moře Slunečníky na pláži

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru