Connect with us
Vlajka USA

Letenky

Business letenky do USA s 30% slevou

Kdysi trvala cesta parníkem do USA i několik dní a luxusní kajuty si mohli dovolit opravdu jen ti nejbohatší. Přeleťte Atlantik za pár hodin, a ve větším luxusu, než za zlaté éry zaoceánských plaveb. Naloďte se na palubu Air France KLM, relaxujte v luxusu s výhledem na břehy Grónska, pochutnejte si na specialitách od nejlepších šéfkuchařů a po skvělém spánku přistaňte v Americe plní síly.

Reklama

Vyberte si New York, Chicago, Las Vegas nebo třeba Miami a mějte se během několikahodinové cesty jako v bavlnce. Ceny začínají za 40 990 Kč.

❗30% sleva❗

 

Praha – New York – Praha

???? za 40 990 Kč ????

New York Brooklyn Bridge

Praha – Chicago – Praha

???? za 40 990 Kč ????

Chicago bean

Praha – Las Vegas – Praha

???? za 41 990 Kč ????

Kabriolet v Las Vegas

 

Praha – Miami – Praha

???? za 43 990 Kč ????

Miami Beach

Královský prostor

Královsky pohodlná a královsky prostorná. Taková jsou sedadla v business třídě Air France. Co je ale ještě výjimečnější je pocit, když si sedadla složíte do vodorovné polohy. To je okamžik, kdy poznáte ten opravdový rozdíl mezi ekonomickou a business třídou. Samozřejmostí je USB konektor a elektrická zásuvka na nabíjení vašich mobilních zařízení. Co víc si člověk může u 10 hodinového letu přát.

Business sedadlo v rozložené poloze Stoleček v Business třídě

Luxusní komfortní balíček na cesty

Pozornost od Air France v podobě praktického balíčku obdrží všichni držitelé business letenky. Obsahuje luxusní kosmetiku a vše potřebné pro osobní hygienu během letu.

Komfortní balíček

Jídlo je famózní, budete chtít ochutnat všechno

Francouzská kuchyně se proslavila po celém světě a na dálkových letech v business třídě Air France tomu nebude jinak. Čeká vás jedinečný gastronomický zážitek. Začne to ještě před odletem. Dáte si prémiové šampaňské nebo čerstvý džus? Zhruba čtvrt hodiny po vzlétnutí se vám do rukou dostane menu šéfkuchaře a následně vše začne. Můžete ochutnat vše, co jste kdy na francouzské kuchyni milovali. Od krevet, přes sýry, dokonalé paštiky, ryby, až po jedinečné dezerty a to je pouhý zlomek toho, co vás čeká. Oui! Samozřejmostí je servírování na porcelánu se stříbrným příborem. Rozhodně si nezapomeňte dát i pohár francouzského vína. Anebo si dejte raději dva!

Kreveta na talíři Jídlo v Business třídě

Nádobí v Business třídě

Palubní multimediální zábavy

Mezikontinentální lety jsou s business třídou o mnoho zábavnější. To zjistíte ve chvíli, kdy se přes obrazovku intuitivního touchscreenu ponoříte do digitálního systému Air France. Najdete v něm nejnovější filmy, hudbu, hry a digitální knihy. Stejně tak se můžete kochat výhledem z několika kamer umístěných na letounu.

Pracující muž na sedadle

Luxusní business salónek v ceně letenky

Před odletem do New Yorku si během mezipřistání odpočinete v business salónku na letišti Charles de Gaulle. Samozřejmostí je catering a pohodlná sedadla pro váš odpočinek.

Zdroj fotografií: airfrance.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru