Connect with us
Pláž v Mexiku

Letenky

Mexiko z Milána za pohádkové ceny od 7690 Kč!

Mexiko je zemí krásných pláží, bujných pralesových porostů, ale i vysokých hor! No a samozřejmě nesmíme zapomenout jak vyhlášenou mexickou kuchyni, která prohnala nejednoho z nás. Ať už dáváte přednost plnému břichu, pokochání se nad krásnou přírodou nebo tou nejlepší tequillou, zpáteční Mexiko z Milána od 7 690 Kč si rozhodně nesmíte nechat ujít! Máme pro vás navíc hned několik akčních letenek do Milána, takže naplánování cesty bude hračka!

Reklama

⬇⬇⬇

Mexico City Chutné mexické tacos Pláž v Mexiku Mexické pyramidy

 

Let z Milána do Mexico City operuje letecká společnost Lufthansa:

Letenky do Mexico City i do Milána najdete

???? ZDE ????

Doplňující informace:

Let Milán – Mexico City – Milán zahrnuje i podpalubní zavazadlo do 23 kg

 

 

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru