Connect with us
Melbourne

Austrálie a oceánie

Z Prahy do Melbourne levněji! Leť novou linkou Turkish Airlines za 27 490 Kč

Z Prahy do Melbourne levněji! Leť novou linkou Turkish Airlines za 27 490 Kč

Jen nedávno jsme tě informovali, že letecká společnost Turkish Airlines začné létat na další kontinent, a to konkrétně do Austrálie. Nové spojení mezi Istanbulem a Melbourne začne dopravce provozovat od března 2024 třikrát týdně. Na linku je možné pohodlně navázat z Prahy. A co je nejlepší, letenky u nás aktuálně pořídíš levněji o zhruba 6 000 Kč! Chyť si tak svoje místo za 27 490 Kč a užij si cestou do Austrálie špičkový servis tureckých aerolinek.

Reklama

Akční letenky do Melbourne

 • Odkud? Z Prahy s přestupem v Istanbulu
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Březen – červen 2024
 • Příklad? Termín 18. – 28. březen (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (4kg a 8kg) a 30kg odbavené zavazadlo

Stylové a umělecké Melbourne je výjimečně dynamickým a kosmpolitním velkoměstem. Místní jsou milovníky kávy a kultury. Jestli je ve tvém srdci alespoň malý kousek hipstera, zaručeně si ho zamiluješ. Melbourne je kombinací městského shonu a stromy lemovaných uliček. Bary najdeš téměř na každém rohu a v pouličních průchodech se můžeš pokochat street artem. Také je místem, kde můžeš během jednoho dne zažít čtyři roční období. Proto si na průzkumné cesty nezapomeň sbalit deštník nebo pořádnou pláštěnku.

Melbourne

Melbourne

Melbourne

Proč létat s Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí již v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících se pyšní 6palcovým (15 cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31palcovým (79 cm) prostorem pro nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektroniku na každém sedadle. V ceně letenky do Melbourn máš navíc 30kg podpalubní zavazadlo.

Turkish Airlines

Turkish Airlines - jídlo
Turkish Airlines

Levné ubytování v Melbourne

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru