Connect with us
Mauricius nabízí víza pro dlouhobobý ppobyt

Novinky

Mauricius nabízí víza k dlouhodobému pobytu. Zde jsou podmínky

Mauricius nabízí víza k dlouhodobému pobytu. Zde jsou podmínky

A je tu další! Mauricius se přidává k destinacím, které nabízejí dlouhodobá víza, a to nejen pro digitální nomády. Zdržet se na exotickém ostrově mohou maximálně rok.

Reklama

Země se otevírá pro návštěvníky, důchodce, rodiče s dětmi, které na ostrově studují nebo zaměstnance pracující pro jiné země na dálku. Zájemci potřebují důkaz, že plánují zůstat na Mauriciu déle, musí mít dostatečné cestovní a zdravotní pojištění alespoň na začátek pobytu. Jejich zaměstnání by mělo být mimo zemi. Povinné je dodat také detaily o ubytování nebo cíl návštěvy.

Povinnou 14denní karanténu pro příchozí návštěvníky prodloužili do 30. listopadu. Nutný je i negativní test, který není starší než 7 dní před odjezdem. Další test musí turisté podstoupit po příjezdu na Mauricius a následně po 14 dnech na ostrově, píše Lonely Planet.

Mauricius leží asi 100 kilometrů od východního pobřeží Madagaskaru. Známý je zejména krásnými plážemi a luxusními resorty. Má ale i rozmanité možnosti pro milovníky turistiky, šnorchlování či potápění.

Dostupné akční letenky na Mauricius s termíny v roce 2021

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru