Connect with us
Panorama hlavního města na Maltě

Koronavirus

Pro vstup na Maltu bude třeba negativní test na COVID-19

Pro vstup na Maltu bude třeba negativní test na COVID-19

Malta zařadila Českou republiku na seznam rizikových zemí, jejichž občané se při vstupu do země musí prokázat negativním PCR testem (ne starším než 72 hodin). Nařízení bude platné od 28. srpna 2020.

Reklama

Mezinárodní letiště na Maltě obnovilo provoz 1. července 2020. Vstup na její území jako i následný návrat českých občanů zpět do České republiky byl bez omezení, nebylo nutné absolvovat test ani karanténu. S platností od pátku 28. srpna 2020 se však situace mění.

Malta každý týden aktualizuje seznam zemí, jejichž občané se při cestě do země musí prokázat negativním PCR testem. Na seznamu vystupuje Bulharsko, Rumunsko, španělské regiony Barcelona, Girona a Madrid a nově mezi ně přibyla i Česká republika a Tunisko.

Zdroj: timesofmalta.com

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru