Connect with us
Hotel na pláži, dovolená na Mallorce, Son Baulo

Dovolené

PECKA DNE: Mallorca v hotelu na pláži s polopenzí od 11 990 Kč

PECKA DNE: Mallorca v hotelu na pláži s polopenzí od 11 990 Kč

Dovolená na Mallorce je prostě snová, ať tam vyrazíte kdykoliv. V létě ani na podzim neuděláte chybu. Největší z Baleárských ostrovů je stal vyhledávanou celoroční rekreační destinací a není se čemu divit. Vždyť nabízí krásnou krajinu, vlny průzračného azurového moře a díky obojímu uspokojí snad každého cestovatele. Milovníci pasivní dovolené, ale i ti, kteří jen rádi při spánku poslouchají omílání břehu jemnými vlnami, si jistě užijí ubytování ve 3* hotelu Son Bauló přímo na pláži. Mimo super polohy si vychutnáte zdejší hotelový bazén a vynikající kuchyni místní restaurace formou polopenze.

Reklama

Na Mallorcu se dostanete letem z Vídně, kam je tranzit na letiště bezproblémový, stejně jako návrat z dovolené. A po příletu nemusíte řešit ani jak se dostat do hotelu. V ceně pobytu máte zařízen i transfer z letiště a při odletu i dopravu z hotelu.

  • KAM? Son Bauló, Mallorca, Španělsko
  • KDY?  Září 2021
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, transfer z/do hotelu, ubytování ve 3* hotelu na pláži, polopenze
  • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5

Podmínky vstupu na Mallorcu

Termíny dovolené Mallorca
Hotel na pláži, dovolená na Mallorce, Son Baulo
Hotel na pláži, dovolená na Mallorce, Son Baulo
Mallorca - pobřeží

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru