Connect with us
Maledivy

Asie

Maledivy v hlavní sezóně! Leť z Prahy či Vídně s Turkish Airlines od 15 990 Kč

Maledivy v hlavní sezóně! Leť z Prahy či Vídně s Turkish Airlines od 15 990 Kč

Maledivy jsou synonymem pro luxus, odpočinek a nádhernou přírodu. Jejich krása je viditelná hned na první pohled. Však komu by se nelíbil obraz bělostných pláží kontrastujících s tyrkysovou vodní hladinou a zelenými palmami? Kouzelný svět ale najdeš i pod vodou. Půjč si vybavení a prohlédni si ho pěkně zblízka.

Reklama

Akční letenky na Maledivy

Letenky nyní pořídíš v rámci výprodeje aerolinek Turkish Airlines za super ceny. Akce platí do 6. října 2023 nebo do vyprodání.

  • Odkud? Z Prahy nebo Vídně s přestupem v Istanbulu
  • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
  • Kdy? Listopad – květen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (8kg a 4kg), odbavené zavazadlo do 30 kg

Maledivy

Podmínky vstupu na Maledivy

Maledivy již zrušily většinu covid opatření. Povinné je už pouze vyplnění zdravotního prohlášení. Dále je nutné mít platný cestovní doklad a zpáteční letenku, 30denní víza jsou turistům udělována bezplatně po příletu.

Ubytování na Maledivách

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Proč létat právě s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Na letu na Maledivy máš k dispozici velké zavazadlo do 30 kg.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Jejich kvalitu dokonce ocenili i v prestižní anketě World Airline AwardsTurecké aerolinie dominovaly v roce 2023 zejména na evropské půdě. Získaly čtyři ocenění včetně vysoce konkurenčního titulu Nejlepší letecká společnost v Evropě.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru