Connect with us
Slevnými letenkami si Maledivy užiješ o to snáz!

Asie

Maledivy v sezóně od 13 990 Kč: špičkové aerolinky a zavazadlo v ceně

Maledivy v sezóně od 13 990 Kč: špičkové aerolinky a zavazadlo v ceně

Nádherné pláže s bělostným pískem, průzračná tyrkysová voda, palmy, které poskytují dostatek stínu před horkým sluncem, a všudypřítomný klid. Takto by se daly popsat Maledivy. Věř ale, že krása těchto ostrovů se dá slovy jen těžko zachytit. Skutečnost bude vždy lepší. Přesvědč se o tom s letenkami, které jsme pro tebe vybrali.

Reklama

Akční letenky na Maledivy

Můžeš si vybrat mezi spojením provozovaným aerolinkami Qatar Airways, případně sáhnout po variantě s Etihad Airways. Nejvýhodnější alternativu představuje speciální kalendář s odletem z Vídně s Qatar Airways, který si vyžaduje rezervaci min. 2 osob.

 • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
 • S kým? Letecké společnosti Qatar Airways a Etihad Airways
 • Kdy? Srpen – květen 2024 (v souhrnu všech letenek)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg nebo 25kg odbavené zavazadlo

Pár tipů, co na Maledivách

 • Navštiv největší maledivskou mešitu, zapsanou dokonce na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Pojme více než 5 000 lidí. Pokud ji chceš navštívit, půjčí ti dovnitř i vhodný oděv, v němž absolvuješ i poutavou prohlídku.
 • Jestli chceš ochutnat čerstvě vylovené tuňáky, navštiv místní rybí trh. Hned naproti máš zase trh ovocný. Určitě ochutnej tradiční tyčinku bondi, zabalenou v banánových listech.
 • Na okraji Male můžeš navštívit hrobku Muhamada Thakurufaanu, národního hrdiny, který zemi osvobodil z portugalské nadvlády. Dnes je po něm pojmenováno například i Islámské centrum v centru města Male.
 • A pokud jsi dobrodruh, nevynechej South Nilandhoo atol, s hlavním ostrovem Kudahuvadhoo. Ve svých vodách skrývá několik vraků lodí.
 • Prostuduj si i našeho podrobného průvoce.
Maledivy

Podmínky vstupu na Maledivy a návrat do Česka

Maledivy již zrušily většinu COVID opatření. Povinné je už pouze vyplnění zdravotního prohlášení. Dále je nutné mít platný cestovní doklad a zpáteční letenku, 30denní víza jsou turistům udělována bezplatně po příletu.

Česká republika zrušila všechna vstupní omezení související s koronavirem již v dubnu 2022.

Maledivy a očkování

Na Maledivách nejsou vyžadována žádná povinná očkování. Doporučená jsou ale základní cestovatelská – žloutenka typu A a B, břišní tyfus, tetanus a případně meningokok a pneumokok.

Maledivy

Ubytování na Maledivách

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (9 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru