Connect with us

Letenky

Andalusie v hlavní sezóně! Malaga z Prahy za 2 290 Kč

Andalusie v hlavní sezóně! Malaga z Prahy za 2 290 Kč

Chceš navštívit letní Španělsko ???????? a bojíš se vysokých cen a toho, že budeš mít vítr v peněžence? Našli jsme pro tebe super nabídku, které se rozhodně nemusíš bát – přímý let z Prahy se Smartwings Travel Service za 2 290 Kč.

Reklama

Malaga leží skoro na úplném jihu Španělska a Afriku tak budeš mít skoro na dohled. Město je skvělý výchozí bod pro objevování celé Andalusie nebo výlety na Costa de Sol. Daleko také není ani Ronda a Caminito del Rey. Z města mimochodem pochází slavný herec Antonio Banderas a malíř Pablo Picasso ????. V Malaze je dokonce zachovalý malířův rodný dům, který také můžeš navštívit a to na náměstí Plaza de la Merced.

Ve měste je toho opravdu hodně k vidění a užijí si jak vyznavači turistiky a historických památek, tak také plážoví povaleči ☀️, kteří určitě nepohrdnou nějakým tím studeným koktejlem na rozpálené pláži????.

Malaga za 2 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? příruční zavazadlo ???? léto 2019

Praha přímý let Malaga přímý let Praha
03h 25m 03h 15m
2 290

Věděl jsi, že…?

  • Malaga je jedno z nejstarších měst světa. Založena byla v roce 770 před n.l
  • Počet obyvatel je asi 550 000
  • Místní milují kávu a kladou na ni hodně vysoké nároky. Určitě ochutnej
  • U Malagy začíná Costa de Sol (pobřeží slunce). To se táhne až 300 km podél jižního pobřeží Španělska

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (17 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru