Connect with us

Letenky

Z Prahy do Dubaje s jedním přestupem v Kyjevě za 5 990 Kč.

Z Prahy do Dubaje s jedním přestupem v Kyjevě za 5 990 Kč.

Chceš letět na pár dní do exotické Dubaje? Žádný problém. Ukraine International Airline totiž nabízí parádní ceny letenek z Prahy do Dubaje a termínů je spousta, navíc na hlavní sezónu 🤩.

Dubaj se za posledních pár desítek let fakt vytáhla a to doslova 🏢. Z chudého, pouštního města, kde byl sotva jeden mrakodrap se stalo jedno z nejznámějších a nejbohatších měst světa 💰. A to vše díky místním nalezištím ropy 🛢️, která se dodává skoro do celého světa. Pokud tě teda zajímá moderní architektura, která jde ruku v ruce s vysokými mrakodrapy, tak tě Dubaj určitě zaujme. Život je v Dubaji opravdu na vysoké úrovni a třeba nejlevnější auto, které na silnici uvidíš bude zřejmě nějaké starší Ferrari, Audi, nebo Mercedes 🚗. Vždyť i místní policie disponuje upravenými verzemi vozů Lamborghini, Ferrari a Bentley 🚓.

Dubaj za 5 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 příruční zavazadlo 📅 konec roku 2019

REZERVOVAT LETENKU

A nějaké tipy, na co se v Dubaji kouknout? Co třeba Dubai Mall, Dubai Marina ⛵, Burj al Arab (ten mrakodrap, co vypadá jako plachetnice), Palm Jumeriah 🌴 (uměle vytvořené ostrovy ve tvaru palmy) a mnoho dalšího.

Jo a ještě jedna lahůdka 😮. V Dubaji se běžně konzumuje velbloudí mléko 🐪. Můžeš ho tak ochutnat například v čokoládě, nebo si dát velbloudí mléko do kávy.

Jeden krátký přestup v Kyjevě

Do Dubaje se tedy letí z Prahy 🇨🇿 a na cestě tě bude čekat jeden přestup v Kyjevě 🇺🇦. Zde strávíš asi hodinu a půl a potom, tradááá, přímo do Dubaje 🛫.

Klikněte pro komentář
Nahoru