Connect with us
LOT Polish Airlines

Letenky

NOVINKA: Polské aeorolinky LOT začnou létat z Krakova do Istanbulu

NOVINKA: Polské aeorolinky LOT začnou létat z Krakova do Istanbulu

7. dubna 2023 spustí letecká společnost LOT Polish Airlines spojení z Krakova do Istanbulu. Aerolinky na této trase budou létat ve frekvenci tři lety týdně – v úterý, čtvrtek a neděli.

Reklama
Letadlo společnosti LOT

Embraer 175 polského dopravce má odstartovat z Krakova v 17:10, přistání v Istanbulu je naplánováno na 20:30 místního času. LOT budou odlétat z Istanbulu ve 21:20 a přílet do Krakova je naplánován na 22:20.

Spojení z Krakova bude realizováno ve spolupráci s Turkish Airlines v rámci partnerství Star Alliance. Poláci zároveň informovali, že nedávno zvýšili počet spojů na trase z Varšavy do Istanbulu na 17 týdenních spojů.

Akční letenky do Istanbulu s LOT

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru