Connect with us

Koronavirus

Lufthansa Group se rozhodla nepřerušit některé lety do USA, navzdory zákazu

Lufthansa Group se rozhodla nepřerušit některé lety do USA, navzdory zákazu

The Lufthansa Group oznámila, že její letecké společnosti budou pokračovat v letech do Chicaga a New Yorku i poté, co USA oznámily přísný zákaz cestování v reakci na koronavirus.

Reklama

Ve svém oficiálním vyhlášení Lufthansa Group oznámila:

„Navzdory novým pokynům pro cestujúcí z Europské unie, Švýcarska a dalších zemí, které nařídila administrativa USA, bude společnost Lufthansa Group nadále nabízet lety do USA z Německa, Rakouska, Švýcarska a Belgie.

Skupina Lufthansa bude provozovat lety z Frankfurtu do Chicaga a Newarku (New York), z Zürichu do Chicaga a Newarku (New York), z Vídně do Chicaga a z Bruselu do Washingtonu i po 14. březnu, čímž zachová aspoň nějaké letecké spojení mezi Evropou a USA.

Aerolinky v současnosti pracují na alternativním letovém pořádku pro USA. Cestující se budou stále moct dostat do všech destinací v USA prostřednictvím spojovacích letů poskytovaných partnerskou leteckou společností United Airlines.“

Autorem fotografie je NextNewMedia

Kromě toho budou všechny další lety v USA pozastaveny až do odvolání z důvodu administrativních omezení USA, včetně všech odletů z Mnichova, Düsseldorfu a Ženevy. Skupina Lufthansa bude nadále létat do všech kanadských destinácií až do odvolání.

Letecké společnosti skupiny Lufthansa nabízejí podle plánu 313 spojení do 21 destinací v USA z Evropy v zimním letovém pořádku, který stále platí do 28. března.

Zdroj info: https://www.businesstraveller.com/
Zdroj hlavnej fotografie: Autor Tupungato

Pelipecky.sk, Hana Kuchárová

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    1/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru