Connect with us

Letenky

Přímé lety do L.A. s Austrian Airlines na jaro za 8 490 Kč!

Přímé lety do L.A. s Austrian Airlines na jaro za 8 490 Kč!

Hledáš super letenku do USA? Austrian Airlines posílá do světa přímé lety z Vídně do Los Angeles za skvělých 8 490 Kč. V ceně letenky je 8kg příruční zavazadlo (na několik dní v LA stačí, případně si můžeš dokoupit odbavené zavazadlo) a termíny jsou na duben a květen, takže chytneš krásné, prakticky letní počasí.

Los Angeles za 8 490 Kč

🛄 příruční zavazadlo ✈ přímý let z Vídně 🗓 duben – květen

REZERVOVAT LETENKU

Panorama finančního centra Los Angeles

Co nevynechat v Los Angeles:

1. Pláže

Malibu, Santa Monica Bay, Venice Beach, Playa del Rey. To je jen zlomek toho, co Los Angeles nabízí. Pokud jste vyrůstali na Pobřežní hlídce, můžeme vám potvrdit, že přesně tak to tu vypadá. Zlatově zbarvený písek, parádní vlny a výhled na nekonečný Tichý oceán. Santa Monica Bay nabízí přes 30 km krásných pláží a ty nejkrásnější západy slunce. Vody v Malibu vyhledávají i surfeři z celého světa.

Venice Beach

2. Počasí

Los Angeles a celkově Kalifornie je celoroční destinací. Znají tu prakticky jen 2 roční období, léto a zimu. Léto začíná v květnu, končí v říjnu a slibuje teploty od 16 °C do 29 °C. V zimě teploty neklesají pod 9 °C a přes den se drží kolem 20 °C.

3. Noční život

Už vám bylo 21 let a máte platný občanský průkaz? Objevte jedny z nejlepších barů, restaurací a diskoték z celého západního pobřeží.

4. Jídlo

To, že se tu nachází nejvíc světových celebrit na km2 má i své další výhody. Najdete tu ohromné množství specializovaných restaurací s gastronomií z celého světa. Trvalo by vám roky, než byste je navštívili všechny.

5. Hollywood

Místo, které zná snad každý, kdo v životě viděl alespoň jeden americký film. Při toulkách Los Angeles můžete narazit na nejednu filmovou hvězdu. I když na ni nenarazíte, určitě se běžte podívat na Chodník slávy, kde najdete jejich otisky.

6. Centrum L.A.

L.A. bylo založeno v roce 1781. Dlouho patřilo Mexiku a až po skončení Mexicko-Americké války v roce 1848 se společně se zbytkem Kalifornie připojilo k USA. Od té doby se změnilo k nepoznání. L.A. je dnes centrem mezinárodního obchodu, zábavního průmyslu, módy i kultury. Samotné centrum sestává převážně z finanční zóny s několika mrakodrapy, ale najdete tu i moderní umělecké galerie nebo levné a pulzující nákupní oblasti.

7. Hokej a basketball

V L.A. se hraje první liga v několika sportech. Našince nejvíc asi zaujme hokejový Los Angeles Kings, kteří tu mají stadion Staples Center. Stejně tak tu najdete i svatyni snad nejslavnějšího basketbalového týmu, L.A. Lakers.

8. Ostrov Catalina

Tak trochu kontrastně k Los Angeles působí nedaleký ostrov Catalina. Dovezou vás sem trajektem z Long Beach a pak už musíte pěšky. Auta jsou tu totiž zakázaná! Věnovat se tu můžete odpočinku, sportu i relaxu na plážích.

9. Národní parky

Pokud jste dobrodružný typ, místní parky si nenechte ujít. Národní parky Death Valley, Sequoia a Kings Canyon, Yosemitský národní parky i Sierra Nevada tu máte jako na dlani. Všechno přitom v okruhu 400 – 500 km.

Yosemitský národní park
Jak se ti líbil článek?

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru