Connect with us

Letenky

Leť na rozpálenou Floridu! Miami z Prahy už od 9 999 Kč

Leť na rozpálenou Floridu! Miami z Prahy už od 9 999 Kč

Existují destinace, které se pro turisty popularizují na určité období a potom jsou ty, které jsou oblíbené dlouhodobě. Miami přirozeně patří do té druhé kategorie, což asi nikoho nepřekvapí. Co víc, právě teď je ta správná chvíle rezervovat letenky. Zpátečně se z Prahy na místo dostanete už od 9 999 Kč. V ceně je odbavené zavazadlo a termíny i na léto.

Reklama

Miami s United Airlines za 9 999 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? květen – září

REZERVOVAT LETENKU

Miami s LOTem za 10 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? červen – září

REZERVOVAT LETENKU

V Miami toho najdeš spoustu od světoznámé Miami beach až po slavný bulvár Ocean Drive. Přečti si průvodce Miami a máš jistotu, že se tu neztratíš.

Slavný bulvár Ocean Drive, Miami.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.4/5 - (8 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru