Connect with us
Ryanair

Novinky

Ryanair spustí přímé lety z Prahy do sicilské Katánie. Začne létat v říjnu

Ryanair spustí přímé lety z Prahy do sicilské Katánie. Začne létat v říjnu

Nízkonákladový dopravce Ryanair si připravil příjemné překvapení pro všechny milovníky Sicílie. Se začátkem zimního letového řádu totiž představí novou přímou linku. Ta spojí pražské letiště s Katánií, městem ležícím na východním pobřeží italského ostrova.

Reklama

První let se uskuteční v úterý 31. října 2023. Kromě úterní rotace bude cestujícím k dispozici ještě sobotní spojení, a to minimálně do konce března 2024. Lety jsou naplánovány na večerní hodiny. Úterní odlet z Prahy proběhne v 17:10 (přílet do Katánie v 19:25), z Katánie letadlo vzlétne ve 20:15 (v Praze ve 22:40). V sobotu opustíš Prahu v 16:35 (v Katánii v 18:50) a zpět z Katánie poletíš v 19:25 (přílet do Prahy ve 21:50).

Catania, Itálie

Letenky je možné rezervovat již nyní i u Pelikána. Kromě spojení provozovaného společností Ryanair bude dostupná také linka aerolinek Wizz Air. Ti na trase létají tuto letní sezónu a budou pokračovat rovněž v zimním letovém řádu. Do konce léta můžeš navíc využít ještě lety se Smartwings.

Akční letenky z Prahy do Katánie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru