Connect with us
ANORAMA Bachledka

Dovolená na Slovensku

POBYT DNE: Luxusní apartmán se snídaní v Belianských Tatrách od 1 890 Kč

POBYT DNE: Luxusní apartmán se snídaní v Belianských Tatrách od 1 890 Kč

Přímo uprostřed panenské přírody Spišské Magury stojí horské středisko, které je dokonalým výchozím bodem pro pěší turistiku. V nedalekém okolí najdeš Belianskou jeskyni, Lomnický štít, Hrad Niedzica a další zajímavosti. Ovšem klidně můžeš jen relaxovat uprostřed lesa s krásným výhledem, užívat si slunce a čistý horský vzduch.  Zní to jako ideální dovolená? Nám ano!

Reklama
  • KAM? Apartmány PANORAMA Bachledka, Bachledova dolina, Slovensko
  • KDY? Červenec – září 2023 (termín si můžeš upravit dle svých preferencí)
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v pokoji Standard v Apartmánech Bachledka, snídaně formou bufetu, bezplatné parkování, připojení k wifi
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)
Apratmány Bachledka pokoj standard

ANORAMA Bachledka stravování

ANORAMA Bachledka lanovka

Unesco, Slovensko

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru