Connect with us

Letenky

Okinawa a Tokio jednou cestou z Prahy od 11 790 Kč

Okinawa a Tokio jednou cestou z Prahy od 11 790 Kč

Parádní multicity letenka pro všechny milovníky Japonska. Namiř si to za relaxem na pláže Okinawy a po cestě tam si dej 6 denní zastávku v ultramoderním Tokiu. To vše díky kombinaci akčních letenek od British Airways a Japan Airlines. Odlet je z Prahy, s návratem ale počítej do Mnichova nebo Vídně. Obě letenky zahrnují celké 2x23kg zavazadlo a na výběr jsou termíny až do léta 2020. Není co řešit. Tahle letenka je zárukou prvotřídního japonského zážitku.

Reklama

Okinawa za 11 790 Kč

s návratem do Mnichova

✈ odlet z Prahy ???? 2x23kg ???? lis – čvn

Praha1 přestup + stopoverOkinawa2 přestupyMnichov
Londýn, TokioTokio, Londýn
11790

Okinawa za 11 990 Kč

s návratem do Vídně

✈ odlet z Prahy ???? 2x23kg ???? lis – čvn

Praha1 přestup + stopoverOkinawa2 přestupyVídeň
Londýn, TokioTokio, Londýn
11990

Průvodce Tokiem

Tokio patří mezi největší metropole světa a ztratit se v něm nění žádný problém. Přečti si průvodce Tokiem, se kterým budeš mít všechny informace jako na dlani.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru