Connect with us
Antalya

Asie

Turecká riviéra na jaře. Leť z Prahy do Antalye za 4 590 Kč

Turecká riviéra na jaře. Leť z Prahy do Antalye za 4 590 Kč

Antalya je branou k tureckému pobřeží Středozemního moře a největším střediskem Turecké riviéry. Stojí tu luxusní hotelové resorty, najdeš zde nádherné pláže s čistou vodou a kulisu dotváří nedaleké pohoří Taurus, kde najdeš vodopády či největší soustavu jeskyní v Malé Asii.

Reklama

Antalya se Smartwings

 • Odkud? Přímým letem z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Smartwings
 • Kdy? Březen až květen 2024
 • Příklad: Termín 7. – 14. dubna 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo

Antalya – na co se můžeš těšit?

Během hlavní sezóny, která je na Turecké riviéře v období mezi květnem až říjnem, tě čeká krásné slunečné počasí a teploty přesahující 30 °C. Užít si můžeš řadu vodních sportů, nekončící odpočinek na kilometrových plážích nebo třeba výlet lodí do Zeleného kaňonu nabízející koupání ve smaragdové vodě. Antalya je klenotem Turecké riviéry a nezklame tě, ať už prahneš po odpočinku u moře nebo výletech do přírody.

Antalya zátoka Turecko

Podmínky vstupu do Turecka:

Do Turecka potřebuješ cestovní pas. Abys předešel možným potížím, doporučujeme cestovat s pasem, který platí minimálně půl roku od data vstupu do země. V případě, že tvá cesta bude delší než 90 dní, bude nutné zařídit si také vízum. Samozřejmě si vždy před plánovaním dovolené ověř, jaké jsou aktuální podmínky.

Antalya

Tip na pronájem auta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru