Connect with us
Antalya

Asie

Turecká riviéra v hlavní sezóně. Leť z Prahy do Antalye za 4 490 Kč

Turecká riviéra v hlavní sezóně. Leť z Prahy do Antalye za 4 490 Kč

Antalya je branou k tureckému pobřeží Středozemního moře a největším střediskem Turecké riviéry. Stojí tu luxusní hotelové resorty, najdeš zde nádherné pláže s čistou vodou a kulisu dotváří nedaleké pohoří Taurus, kde najdeš vodopády či největší soustavu jeskyní v Malé Asii.

Reklama

Akční Antalya s Austrian Airlines

 • Odkud? Z Prahy s jedním přestupem ve Vídni
 • S kým? Letecká společnost Austrian Airlines
 • Kdy? Červenec – srpen 2022
 • Příklad: Termín 6. – 16. července 2022 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 kusy příručních zavazadel (společně do 10 kg)

Proč letět s Austrian Airlines?

 • Rakouské aerolinky mají ve své flotile moderní letadla, v nichž nechybí pohodlná ergonomická sedadla
 • Špičkový palubní servis včetně chutného menu si užiješ i na kratších letech
 • Také v ekonomické třídě je k dispozici multimediální zábavní systém
 • Můžeš si zakoupit přístup k internetu FlyNet a surfovat i během letu
letadlo austrian

Antalya – na co se můžeš těšit?

Během hlavní sezóny, která je na Turecké riviéře v období mezi květnem až říjnem, tě čeká krásné slunečné počasí a teploty přesahující 30 °C. Užít si můžeš řadu vodních sportů, nekončící odpočinek na kilometrových plážích nebo třeba výlet lodí do Zeleného kaňonu nabízející koupání ve smaragdové vodě. Antalya je klenotem Turecké riviéry a nezklame tě, ať už prahneš po odpočinku u moře nebo výletech do přírody.

Antalya zátoka Turecko

Podmínky vstupu do Turecka a návratu do ČR

 • Před vstupem do země musíš vyplnit příjezdový formulář. Dále je vyžadován PCR test (provedený 72 hodin před příletem) nebo antigenní test (provedený 48 hodin před příletem do Turecka). Ten lze nahradit dokladem o dokončeném očkování či prodělané nemoci COVID-19. Podrobné informace o podmínkách vstupu na území Turecka, najdeš na stránkách mzv.cz.
 • Podmínky návratu určuje aktuálně platný cestovatelský semafor. Řídíš se pravidly té země, ve které jsi za posledních 14 dní strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).
Antalya

Antalya a levné ubytování

Nezapomeň se nejdříve podívat na naši nabídku pobytů v Turecku. A pokud hledáš výhodné ubytování samostatně, můžeš se ubytovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Antalya

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru