Connect with us
Bazén hotelu COOEE Serra Garden.

Dovolené

NABÍDKA DNE: Ultra last minute Turecko za 14990 Kč

NABÍDKA DNE: Ultra last minute Turecko za 14990 Kč

Turecko je nestárnoucí klasika pro všechny, kteří touží po oddechu v prostředí rozkvetlých zahrad, nádherných pláží a kvalitních All Inclusive služeb. Dnes jsme pro vás vybrali ultra last minute nabídku v oblíbeném 4* hotelu COOEE Serra Garden, s odletem již tuto sobotu z Prahy!

Reklama

DOVOLENÁ V TURECKU: 4* hotel s All Inclusive za 14990 Kč/osoba

  • KAM: COOEE Serra Garden****, Side, Turecko
  • KDY: odlet 29.06.2019, návrat 06.07.2019
  • ODKUD: Letiště Václava Havla, Praha
  • CENA ZAHRNUJE: letenku z Prahy, ubytování na 7 nocí v pokoji pro 2 osoby ve 4* hotelu u pláže, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a nazpět, služby česky hovořícího delegáta.

Tak na nic nečekejte a práskněte do bot! Lepší je být v tom vedru u bazénu nebo pod slunečníkem na pláži, než za stolem v kanceláři ????

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru