Connect with us

Austrálie a oceánie

Žádný Mordor, ale Nový Zéland z Mnichova za 18490 Kč!

Žádný Mordor, ale Nový Zéland z Mnichova za 18490 Kč!

Nemáš po létě plány? Výborně. Můžeš totiž letět s Air China z Mnichova do Aucklandu na Novém Zélandu. Tahle cena je opravdu super, tak proč cestu na druhý konec světa odkládat?

Reklama

Jak již bylo zmíněno, poletíš s Air China z Mnichova ???????? a v Pekingu ???????? tě bude čekat přestup. Nebude to ale jen tak ledajaký přestup – v Pekingu budeš asi 20 hodin, takže se můžeš vydat na menší výlet po okolí ????‍♂️, nebo čas věnovat pořádnému spánku a nabrat síly ????. Poté poletíš další linkou z Pekingu do Aucklandu ????????, kde může oficiálně začít tvé dobrodružství.

A co na Novém Zélandu vlastně navšítvit? Je toho spousta, ostrov má unikátní přírodu a za zmínku tak stojí rozhodně Foxův ledovec, Hobitín (vesnička z Pána Prstenů ????), jeskyně Waitomo a národní park Tongariro. Najde se toho ale určitě více a vybere si zcela jistě každý.

Auckland za 18 490 Kč

✈ odlet z Mnichova ???? 23kg zavazadlo ???? říjen 2019 – duben 2020

Mnichov1 přestupAuckland1 přestupMnichov
PekingPeking
18490

Pár zajímavostí o Novém Zélandu

  • Nový Zéland je stát s nejnižší úrovní korupce ve světě
  • V zemi nežijí žádní suchozemští hadi.
  • Každá třetí domácnost v Aucklandu vlastní loď.
  • Nový Zéland byl prvním státem na světě, kde získaly ženy volební právo. Bylo to už v roce 1893.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (17 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru