Connect with us

Dovolené

LAST CALL: Zimní Berlín letecky z Brna od 4 990 Kč!

LAST CALL: Zimní Berlín letecky z Brna od 4 990 Kč!

Berlín, hlavní město našeho západního souseda. Náš pobyt vám dopřeje pohodlí 3* hotelu se snídaní a odlet z Brna. Rezervujte však rychle, Ryanair od dubna ruší tuto linku a zbývají poslední volná místa! Berlín je plný památek, muzeí a galerií. Za sebe vám můžu doporučit Pergamonské muzeum, kde se můžete projít originály babylonské Ištařiny brány a kolem antického Pergamonského oltáře! Je to skutečně omamné, zvlášť když víte, že tyhle stavby jsou tu už po staletí.

Reklama

A pokud vás starověk a antika neláká, nebojte se, Berlín je tak velké město, že si tam každý přijde na své. Třeba se projdětě kolem slavné berlínské zdi s legendárním vyobrazením polibku Brežněva s Honeckerem anebo se prostě jen zatoulejte po městě a navštivte kavárny a výborné restaurace, kterých je tu na každém rohu nespočet.

  • KAM? Best Western Hotel am Spittelmarkt***, Berlín, Německo
  • KDY? 22. – 25. února 2020
  • ODKUD? Letiště Brno Tuřany
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Brna, ubytování v hotelu nedaleko centra města, snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru