Connect with us

Cestopisy

VIDEO: Nejlepší bary „v oblacích“

VIDEO: Nejlepší bary „v oblacích“

Popíjet drinky na letišti je oproti tomuhle nuda, řeknete si hned, jak si upijete první doušek Martini s vodkou v jednom z těchto barů. Letecké společnosti se více a více snaží udělat z každého letu nezapomenutelný zážitek. Výsledkem toho jsou ultramoderní bary, které připomínají spíš luxusní kluby. Tak jako tak, v těchto pěti barech si více než kdekoliv jinde užijete ten moment, kdy se na vás obsluha usměje a namíchá vám parádní drink. A nemusíte mít před jménem žádné speciální číslo 007 – stačí mít množství nalétaných mil nebo jednoduše letenku ve vyšší třídě. Dovolte nám představit nejlepší bary, které nenajdete nikde jinde než v letadle.

Reklama

Qatar Airways A380

Qatar Airways nabízejí jeden z největších a nejluxusnějších barů pro business a first class, tedy pro absolutně nejmajetnější pasažéry. Nejen, že si můžete během toho, co vám barman starostlivě připravuje drink, užívat pohodlí komfortně tvarované sedačky, vybrat si můžete skutečně i to nejlepší ze světa drinků a snacků. Sushi, lososová pěna nebo čokoládové moussé jistě bude patřit mezi to nejlepší, co jste kdy v oblacích ochutnali.

Emirates A380

Další bar, který ve světě letadel nemá obdoby. Vyhrazený je též speciálně pro pasažéry business a first class. Najdete tu jen prémiové značky sektů, exkluzivní vína, top koktejly s tajnou recepturou a nakonec i teplé a studené snacky. Pokud cestujete první třídou, barman přes vás bez vyzvání postaví lahev drahého a lahodného šampaňského Dom Perignon a čokoládový dezert. No a pak si nedejte!

Virgin Australia + Virgin Atlantic

Pokud letíte z Británie do USA nebo Austrálie, je jen jeden bar v oblacích, který se o vás postará tak stylově a perfektně jako ten od Virgin Australia/Atlantic. Hned, jak se v letadle vypne signalizace zapnutí pásů, většina pasažérů business class přesouvá do baru, kde už na ně čekají perfektní sekty, a jak to u amerických letech bývá zvykem, možná i snacků. Ano, uhádli jste, i brambůrky, na kterých si pochutnávají úplně všichni!

Etihad A380

Samozřejmě, že aerolinka, která v největším letadle na světě postavila doslova rezidenci pro nejbohatší klienty, nezapomněla ani na luxusní bar. Etihad ve své A380 nabízí elegantní bar ve stylu Jamese Bonda pro business a first class a pyšní se například i nejširší nabídkou vín či sektů.

Korean Air A380

Korean pojmenoval bar jako nebeský a za svého hrdého partnera zvolil švédskou Absolut vodku. Milovníky vín nechá Korean klidně sedět v jejich sedadlech, přitom o jejich chuťové pohárky na bar, kde už se o jejich smysly postará šikovný barman. Nechybí ani speciality jako Asian Ginger, což je vlastně alkoholický drink obsahující i vanilku, liči nebo Absolut Pear Deluxe, kde zase najdete hrušku, jablko, citrus, šampaňské a hádejte, co – vodku!


Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru